Messi: Artık sıkıldım

Messi: Artık sıkıldım
31.10.2012 16:56 Güncelleme: 31.10.2012 16:59

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, artık Cristiano Ronaldo ile kıyaslanmaktan Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi, artık Cristiano Ronaldo ile kıyaslanmaktan yorulduğunu söyledi.yorulduğunu söyledi.

France Football'a röportaj veren yıldız oyuncu, Ballon d'Or tartışmalarının yeniden alevlendiği günlerde hakkında çıkan haberlere aldırış etmediğini ifade etti. Ronaldo'nun ödül alamadığı için mutsuz olduğuna dair söylenen sözlerle ilgili ise, "Bu beni ilgilendirmez ve açıkçası umursamıyorum. Herkes istediğini yapabilir. Nedenini bilmiyorum ve beni de ilgilendirmiyor. İnsanların değerlerini yargılamak bana göre değil. Ne zaman bir şey olsa gazeteciler aramızda bir rekabet arıyor ve hemen bizi karşılaştırıyor. Bundan biraz sıkıldım" diyerek yanıtladı.

Messi, kendisi için daha önemli kısmın Dünya Kupası olduğu belirtirken, "Bu sene Dünya Kupası senesi. Bu da Arjantin şampiyon olabilir anlamına geliyor. Buna imza atmalıyız. Dünya Kupası hayalini gerçeğe çevirmeliyim." şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN