Yaktın beni Baki

Yaktın beni Baki
19.04.2012 Perşembe

Derbi maçta, Melo'nun Beşiktaş'a ofsayttan attığı golü sayarak gündeme oturan Göçek, soyunma odasında yardımcısı Baki Tuncay Akkın'a sitem etti

Beşiktaş ile Galatasaray arasında önceki pazartesi günü FiYapı İnönü Stadı'nda oynanan maçta Sarı- Kırmızılı takımın Brezilyalı ismi Melo'nun ofsayttan attığı golü geçerli sayarak hedef adam haline gelen orta hakem Hüseyin Göçek'in devre arasında yardımcısı Baki Tuncay Akkın'a sitem ettiği öğrenildi.

NASIL GÖRMEDİN!
Karşılaşmanın ilk yarısında Beşiktaş tribünlerinin tepkisi üzerine verdikleri golün ofsayt olabileceğini anlayan Göçek'in, Akkın'a, "Senin bulunduğun kanattan gelişen bir atak... Orada sana güvenmekten başka çarem yok. Nasıl olur da bunu göremezsin. Yaktın beni Baki" diyerek dert yandığıifade edildi.

UYKU YOK!
Karşılaşma sonrası morali iyice bozulan Göçek'in gece boyunca sabaha kadar uyuyamadığı ve televisyondan tekrar tekrar maçın ve pozisyonun tekrarını izlediği öğrenildi.

KARAR AŞAMASINDA
Hafta boyunca kendisine gelen eleştirilerden son derece bunalan Göçek'in sezon bitiminde düdüğünü asıp asmama kararı vereceğini, ancak bu işten soğuduğunu yakın çevresiyle paylaştığı öğrenildi. Merkez Hakem Kurulu da, eleştiri oklarının hedefi haline gelen Göçek'e bu hafta sonundaki Süper Final maçlarında görev vermedi.

BİZE ULAŞIN