Ya benimsin ya toprağın

Ya benimsin ya toprağın
25.04.2012 Çarşamba

Emily Longley bir yıl önce öldürülmüştü. Genç kızın katili, eninde sonunda sevgilisinin kendisini aldatacağını düşünen erkek arkadaşı çıktı

Babası zengin bir kuyumcu olan 20 yaşındaki Elliot Turner, geçen yıl modellik yapan 17 yaşındaki Emily Longley ile birlikte olmaya başladı. İlişki boyunca defalarca kıskançlık krizi yaşayan Elliot zaman zaman kız arkadaşına "Seni şuracıkta öldürsem, bir süre hapiste yatar yine milyoner olarak yaşamımı sürdürürüm" diye tehditler yağdırıyordu. Paranoyaklaşan adam bir gün yine Emily'nin üzerine saldırdı. Genç kızın kendisini tahrik edecek cümleler kurduğunu söyleyen Elliot, Emily'yi boğarak öldürdü.

BABASI İTİRAF ETTİ
Bir yıl önce gerçekleşen olay anne ve babanın ifadeleriyle kayıtlara intihar olarak geçti. Ama Elliot'un babası Leigh vicdan azabına dayanamayarak mahkemeye bir itiraf mektubu yazdı. Eillot ise pasaportu ile kaçmaya çalışırken yakalandı. Genç katil suçunu itiraf ederken "Emily çok güzeldi. Eninden sonunda benden ayrılacak ya da beni aldatacaktı. Buna dayanamazdım" dedi.


BİZE ULAŞIN