Yaşam sevinci

Yaşam sevinci
29.04.2012 Pazar

45 yıl aradan sonra ünlü top model kızı Vendela'ya kavuşan Türk baba Ahmet Özkal, hayatının en mutlu günlerini yaşıyor...

Ünlü top model ve sinema oyuncusu Vendela Kirsebom'un 45 yıl sonra Marmaris'te buluştuğu Türk babası ile 2 ay birlikte tatil yapacağı öğrenildi. Damar tıkanıklığı nedeniyle 3 yıldır tekerlekli sandalyeye bağlı olarak hayatını sürdüren "Hollandalı Ahmet" lakaplı 73 yaşındaki Ahmet Özkal'ın akrabaları ise film gibi buluşmanın kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Evinden hiç dışarı çıkmayan Özkal'ın şu anda moralinin yüksek olduğunu aktaran yakınları, "Kızı keşke 4-5 yıl önce gelseydi. Ona moral olurdu. Ama şimdi de çok mutlu" dedi.

2 KARDEŞ DE BULUŞTU
Ünlü yıldızın, ülkesindeki bir televizyon kanalı sayesinde bulduğu Özkal'ın ayağa kalkmak için çabaladığı belirtildi. Özkal'ın buluşma sırasında duygulu anlar yaşadığı öğrenildi. Kirsebom ve misafirler için günler önceden hazırlıklar yapıldı. Kirsebom'un İstanbul'dan Marmaris'e ulaşması da maceralı oldu. O gün etkili olan fırtına nedeniyle uçak bulamayan ünlü top model Kirsebom'un Ahmet Özkal'ın aynı ismi taşıyan oğlunun minibüsüyle Marmaris'e ulaştı.


Adem ÜLKERBİZE ULAŞIN