Dosto'sev'ski

Dosto'sev'ski
11.09.2018 Salı

Rus oligarkları bu kez İngiltere, Amerika değil kendileri yaktı! Abramoviç en yakın dostu olan Oleg Deripaska’nın boşandığı eşi ile aşk yaşamaya başladı...

Roman Abramovimiç... 11,2 milyar dolar serveti ile dünyanın en zengin isimleri arasında yer aldı. Oleg Deripaska 7 milyar dolarlık servetiyle en zenginler liginde ilk sıraları zorladı. Bu iki isim sadece paraları değil siyasi olarak da son günlerde dünya gündemini salladı. İngiltere'de Rus çifte ajan Sergey Skripal ile kızı zehirlenince İngilizler ülkedeki Ruslar'ı suçladı. Onlar arasında Abramoviç ile Deripaska da vardı. İkilinin mal varlıkları için inceleme başlatıldı.

YELTSİN'İN TORUNU...
Ancak bu iki isim şimdi de bir aşk haberiyle gündemi salladı. Abramoviç'in, Deripaska'nın boşandığı eşi Polina Deripaska ile birlikte olduğu açıklandı. İddiaya göre iki Rosa Khutor'daki bir dağ otelinde buluşmaya başladı. Bu ilişki herkesi hayretler içinde bıraktı. Zira Abramoviç ile Deripaska yakın arkadaştı. Bu arada Polina Deripaska Rusya'nın eski genel kurmay başkanının kızı. Babası ise eski devlet başkanı Boris Yeltsin'in kızıyla evli...Polina, Oleg Deripaska'dan geçen yıl boşandı.
BİZE ULAŞIN ; ;