O da rahatsız

O da rahatsız
12.09.2018 Çarşamba

ABD medyası First Lady’nin bir gününü anlattı: Trump ile ayrı odada uyur. Kocasının odasına uğramaz, yemekleri bile onunla yemez. Donald arkadaşlarıyla golf oynamaya gider, Melania ise ailesiyle vakit geçirir

İki ayrı odada uyuyor, ayrı zamanlarda yemek yiyor, boş vakitlerini de yine ayrı geçiriyorlar. ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump, aynı çatı altında, iki ayrı hayat yaşıyor.

Washington Post gazetesi, First Lady'nin Beyaz Saray'daki günlük hayatını mercek altına aldı ve Melania Trump'ın ABD Başkanı'ndan nasıl farklı bir hayat tarzı olduğunu gözler önüne serdi.
Gazetenin elde ettiği verilere göre ABD Başkanı Donald Trump için gün sabah 05:30'da başlıyor. Melania Trump ise bu kadar erken uyanmıyor; ayrıca Donald Trump'tan ayrı, kendine ait yatak odası var.
First Lady'nin sabah ilk işi, 12 yaşındaki oğlu Barron'u okula hazırlamak; Melania Trump, oğlunun çantasını toplamasına yardım edip, ödevlerini tam olarak bitirdiğinden emin olmadan Barron'u okula yolcu
etmiyor.Daha sonra meyve ve sebzelerden hazırladığı smoothie ile kahvaltı yapıyor. Ardından spora başlıyor. Ya ayaklarına ağırlık takıp koşuyor ya pilates yapıyor ya da tenis oynuyor.
Kocasıyla neredeyse hiç vakit geçirmiyor. Yemeklerini bile ayrı yiyor. Beyaz Saray'da sadece Melania Trump'ın işleriyle ilgilenen 10 çalışan var. First Lady; aşçı, bahçıvan ve kahyalarla bizzat ilgileniyor.
Donald Trump boş vakitlerinde soluğu Florida'da alıyor. Burada işadamı ve politikacılarla golf oynayıp, akşam yemeği yiyor. Ancak Melania Trump, bu gezilere de eşlik etmiyor. Kendi ailesi ile vakit geçirmeyi tercih ediyor.

YALNIZ TAKILIYOR
Melania Trump öğleden sonraları Beyaz Saray'ın doğu kanadında kendisine ait ofiste çalışıyor. Günlük işleri organize ediyor. Koridorun diğer ucundaki Trump'ın ofisine ise hiç gitmiyor.Melania Trump eşiyle hiç vakit geçirmezken mesaisinin çoğunu oğlu Barron için harcıyor.
BİZE ULAŞIN ; ;