AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB 2019 açık lise ek sınav sonuç tarihi belli oldu mu?

09.09.2019 14:25

AÖL ek sınav sonuçları ile ilgili müjdeli haber bekleniyor. Milli Eğitim Bakanlığınca, üniversitelere kayıt hakkı kazanmış ancak AÖL'den mezun olamamış öğrenciler için ek sınav gerçekleştirilmişti. Şimdi ise sıra sonuçlarda. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB 2019 açık lise ek sınav sonuç tarihi belli oldu mu?

AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Milli Eğitim Bakanlığı tarafından AÖL ek sınavlar 31 Ağustos - 01 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirildi. Dönemi 8 ve üzeri olan AÖL öğrencilerinin katıldığı ek sınavın sonuçları heyecanla bekleniyor. Üniversiteye kayıt yaptıracak öğrenciler gelecek müjdeli habere kilitlendi. Peki, AÖL ek sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB 2019 açık lise ek sınav sonuç tarihi belli oldu mu? İşte konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler...

AÖL EK SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖL ek sınavı tamamlandı. Sınava katılan öğrenciler sonuçları beklemeye başladı. Ancak sonuçların hangi tarihte açıklanacağı konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Sonuçların önümüzdeki hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.

Sınav soru ve cevaplarınında kısa süre içerisinde erişime açılması bekleniyor.

DİĞER
BİZE ULAŞIN