Aynı anda 2 yeni mağaza

01.08.2009 Cumartesi

30'uncu yılını kutlayan Media Markt, 6 Ağustos'ta sabah saat 06'da aynı anda 2 yeni mağaza birden açarak, Türkiye'deki mağaza sayısını 11'e çıkaracak...

Media Markt'ın mağaza hamlesi devam ediyor. Media Markt Türkiye Organizasyonlardan Sorumlu Genel Müdürü Nuri Topatan, "6 Ağustos'ta saat 06.00'da 2 mağazamızı aynı anda açacağız'' dedi. Media Markt'ın 30'uncu yılının kutlandığı 'Born to be a live' gecesinde konuşan Topatan, elektronik marketin 14 ülkede 558 mağazaya ulaştığını belirterek, çok yakında Türkiye'de de 11 mağazaya ulaşacaklarını söyledi. Mağazalardan birinin M1 Meydan Merter Alışveriş Merkezi'nde, diğerinin de Güneşli İstanbul212 Alışveriş Merkezi'nde açılacağı vurgulanırken; Topatan, şunları kaydetti:

'Sıra dışı marka' "
Media Markt sıra dışı insanların yarattığı sıra dışı bir marka. Kurucularımızın o günün şartlarında büyük risk alarak yepyeni bir konsept ile yarattıkları Media Markt'ın başarısının sırrı, müşteriyi odak noktasına taşıyan iş modelidir. Tüketicimize 'kandırılmana izin verme' gibi sloganla seslenen Media Markt, 2 yıldır Türkiye'de de büyüyor."

30'uncu yaşı pasta keserek kutladılar
1979 yılında 4 Alman girişimcinin Avrupa'da ilk kez denenen bir modelle kurduğu Media Markt'ın 30'uncu yıldönümü, Türkiye'de pasta kesilerek kutlandı.
BİZE ULAŞIN