1 tatil fiyatına 3 tatil fırsatı

04.08.2009 Salı

Turizmde kampanyalar hız kesmeden sürüyor. Çeşme Sheraton, 16 Ağustos-1 Eylül arasında 6 gece otellerinde konaklayanlara 1 yurt içi ve 1 yurt dışı tatili hediye ediyor

Çeşme Sheraton Oteli, 1 tatil fiyatına 3 ayrı tatil imkanı sunan bir kampanya başlattı. Buna göre; Çeşme Sheraton'da 16 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında 6 gece konaklayacak müşterilere, önce Ramazan Bayramı'nda Antalya Sheraton'da 3 gece 4 gün konaklama, ardından ise Avusturya Havayolları ile 3 gece 4 günlük Viyana, Prag, Milano, Salzburg veya Roma tatili hediye edilecek. Bu kampanyadan yararlanan 2 kişilik bir ailenin cebinden yaklaşık 3 bin 300 TL çıkacak. Sheraton Çeşme Oteli Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı İskender Dilek, kampanyadan yararlanacak kişilerin yurt dışındaki tatillerinde de ulaşım sorunu yaşamamaları için şehir içinde kullanmak üzere otobüs biletlerini de vereceklerini kaydetti. Ülke seçiminde ya da kampanyada kontenjan sınırı olmadığını belirten Dilek, kampanyalarının sadece bununla sınırlı olmadığının altını çizdi.

2010 için de kampanya

Dilek'in verdiği bilgiye göre; 2010 yaz sezonu için 7 gecelik rezervasyon yapanlara ise 2010 kış sezonunda kullanılmak üzere Avusturya Havayolları ile 1 gece Viyana, 3 gece New York tatili hediye edilecek. Geçen yılki kampanyalarından 750 kişinin yararlandığını, bu yıl ise bin 300 kişiyi hedeflediklerini anlatan Dilek, "Şimdiden 950 kişi rezervasyon yaptırdı" dedi.
BİZE ULAŞIN