699 TL'ye dizüstü bilgisayar

04.08.2009 Salı

Media Markt, 30'uncu yılını aynı anda 2 mağaza açarak kutlayacak. Yarın yapılacak açılışlarda pek çok teknolojik ürün iddialı fiyatlarla satışa sunulacak

06.00'dan itibaren başlayacak. Promosyon kapsamında toplam 81 farklı ürün yer alacak" dedi. Verilen bilgiye göre; normal satış fiyatı bin 199 TL olan dizüstü bilgisayar her 2 mağazada da yarın 699 TL'ye satılacak. Ayrıca 3G uyumlu bin TL değerindeki cep telefonu yarın 799 TL'ye sunuluyor. Nuri Topatan, biri 4 bin 700, diğeri ise 4 bin 200 metrekarelik alana kurulan mağazalarda toplamda 200 kişinin çalışacağını, 60 bin ürün çeşidinin sunulacağını kaydetti.

5 km bariyer- 500 güvenlikçi

Açılışta izdiham beklenip beklenmediğe ilişkin olarak Topatan, "Bizim amacımız izdiham değil. Amacımız insanların teknolojik ürünlere uygun fiyatlarla ulaşabilmeleri. Olası bir izdihama karşı her 2 mağazaya 2.5'er kilometre uzunluğunda bariyerler kurulacak ve her mağazada 250 güvenlik görevlisi olacak" dedi.

4 mağaza daha geliyor

Güvenliğin yanı sıra alışveriş yapanların rahat olmalarına da önem verdiklerini belirten Topatan, "Bunun için çocuklara özel alanlar oluşturduk. Aileler alışverişlerini yaparken çocuklarla biz ilgileniyoruz" diye konuştu. Topatan, yıl sonuna kadar 4 mağaza daha hizmete açacaklarını da sözlerine ekledi.

Diğer mağazalar nerede açılacak?
İstanbul Pendik Pandora AVM
İstanbul Beşiktaş Merkez
Ankara Kentpark
İzmir Balçova
BİZE ULAŞIN