BP ve Castrol ile UND işbirliği

09.08.2009 Pazar

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) ile BP ve Castrol, uluslararası nakliye sektörünün hizmet ile kalite çizgisini yukarı taşıyacak bir stratejik işbirliği anlaşmasına imza attı

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND), BP ve Castrol'ün yaptığı anlaşma ile UND üyesi firmalar, başta Castrol Türkiye tarafından hayata geçirilen Ekonomik ve Emniyetli Sürüş Simülatörü eğitimleri ve Filozof /Akılcı Filo Yönetim Sistemleri hizmet paketi olmak üzere, BP ve Castrol'ün ürün ve hizmetlerinden en avantajlı şekilde yararlanacak. Böylece UND üyeleri, temel maliyet kalemi olan yakıt giderlerinde önemli oranda tasarruf sağlayacak. Yakıttan tasarruf eden nakliyeciler, iş hacmini ve araç kapasitesini geliştirebilecek kaynaklara kavuşacak. Emniyetli sürüş tekniklerini bilen sürücülerin kaza yapma oranlarının azalması söz konusu olacak.

YENİ PROJELER

Castrol tarafından geliştirilen Filozof-Akılcı Filo Yönetim Sistemi hizmet paketiyle UND üyeleri, uydu kontrollü araç takip sistemi, emniyetli ve ekonomik araç kullanım eğitimleri, ücretsiz yol yardım ve sağlık desteği gibi hizmetlerden faydalanabilecek. UND, BP ve Castrol, bu anlaşma kapsamında ayrıca, ortak pazarlama ve eğitim aktivitelerinde de işbirliği yapacak, ortak projeler geliştirecek.
BİZE ULAŞIN