Üstü kapatılıp AVM yapılacak

11.08.2009 Salı

Daha çok müşteri çekmek için MODOKO'nun üzerinin kapatılması ve 7 bin metrekarelik alana alışveriş merkezi kurulması planlanıyor

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Mobilya Doğramacıları Kooperatifi (MODOKO), yeni bir atılım hazırlığında. MODOKO Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Özçelik, MODOKO'yu üzerini kapatıp alışveriş merkezine dönüştürmek istediklerini açıkladı. Yazın sıcaktan, kışın ise soğuktan müşterilerinin olumsuz etkilendiğini belirten Özçelik, "Bu yüzden kapalı mobilya merkezlerine giden müşterileri yeniden kazanmak istiyoruz" dedi.

EVE DAİR HER ŞEY...

Alışveriş merkezi konsepti kapsamında, MODOKO arazisi içinde kullanılmayan 7 bin metrekarelik alanın üzerine ev eşyalarının satıldığı bir merkez kurmak için belediyeden izin almayı beklediklerini kaydeden Özçelik, "Kullanmadığımız 7 bin metrekarelik bir alanımız var. Oraya da mobilya dışında ev için gerekli bütün ürünlerin satışının yapılacağı bir alan hazırlayacağız. Müşteri, ev ile ilgili her şeyi burada bulacak" diye konuştu. Özçelik, proje için yurt dışından kredi almayı düşündüklerini ifade etti.
BİZE ULAŞIN