Hem eğlence hem alışveriş

25.08.2009 Salı

Ziyaretçilerine Ramazan ayı boyunca sürpriz etkinlikler düzenleyen alışveriş merkezlerine Olivium'da eklendi. Etkinliklerle keyifli bir alışveriş vaat ediliyor

Ramazan ayı ile birlikte pek çok sektörde hareketlilik yaşanıyor. Alışveriş merkezleri de bu özel ayda ziyaretçilerine keyifli vakit geçirmek için çeşitli etkinliklere imza atıyor. İstanbul Zeytinburnu'nda bulunan Olivium Alışveriş Merkezi (AVM), iftar öncesi ve iftar sonrası programlarıyla dikkat çekiyor. İftardan önce fasıl ile başlayan program, Hacivat-Karagöz, Aşuk Maşuk, ipli kukla, tango, orta oyun, illüzyon, semazen gösterileri ile devam ediyor.

İndirim kampanyası
İndirim kampanyaları da başlatan Olivium, ayrıca Kadir Gecesi'ne özel bir program da hazırladı. Ramazan ayı ezgileriyle süslenen alışveriş merkezi ünlü isimleri de iftar programlarında ay boyunca ağırlayacak. Vatandaşlar ünlü isimlerle sohbet imkanı bulacak.

En 'doyurucu' kampanya...
CarrefourSA ve McDonald's arasında yapılan işbirliği, ücretsiz mönü kazandırıyor. Kampanya kapsamında CarrefourSA'dan 50 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, McDonald's'lardan McChicken menü aldıklarında KöfteBurger menüye, Double KöfteBurger menü aldıklarında ise Tavuklu Burger menüye bedava sahip oluyor. Bugün start alacak kampanya 25 Ekim tarihine kadar devam edecek.

Her gün için ayrı program
NeoMarin AVM, Ramazan boyunca canlı fasıldan, Karagöz-Hacivat kukla gösterisine, kantodan illüzyona kadar renkli ve nostaljik Ramazan eğlenceleri sunuyor. Her akşam iftar öncesi ve sonrası canlı fasıl, her Pazartesi akşamı kukla gösterisi, her Salı ve Cuma akşamı müzikal kukla gösterisi, her Çarşamba ve Cumartesi illüzyon gösterisi ile Cumartesi akşamları Yeliz Yeşilmen kanto gösterisinin yapılacağı AVM'de alışveriş ve eğlence bir arada sunuluyor.

Pratik 'kırmızı' ürünler piyasada
Banvit, piliç, hindi ve kırmızı et ürün çeşitleriyle Ramazan ayında tüketicilerine farklı alternatifler sunuyor. İftar ve sahur sofralarında tüketilebilecek pratik ürün çeşitleri arasında, çiftlik köfte, ızgara köfte, kuşbaşı, kıyma, şiş, biftek gibi taze ve donuk paketli ürünlerin yanı sıra, burger, döner, kuru köfte gibi tam pişmiş ve şarküteri çeşitleri bulunuyor.
BİZE ULAŞIN