Annelere sürpriz yapılacak

28.08.2009 Cuma
Sağlıklı beslenmede peynirin önemli bir yeri olduğunu söyleyen Muratbey Genel Müdürü Murat Acır, tüketicilerin beklentisini karşılamak için sürekli çalışmalar yaptıklarını ve çeşitliliği artırdıklarını açıkladı. "Özellikle çocuklarımızın sağlıklı beslenmesi yönünde annelerin kaygılarını, sıkıntılarını göz önüne alarak Ar-Ge departmanımızın sürdürdüğü birçok çalışma var" diyen Acır, "Muratbey, beklentilerin ötesinde sürpriz niteliğindeki peynirlerle çok yakında tüketicilerinin, özellikle de annelerin yanında olduğunu göstermeye devam edecek" şeklinde konuştu. Acır, ekonomik kriz nedeniyle açık ürünlere kayma olduğunu, merdivenaltı üretim gıdalardan uzak durulması gerektiği uyarısı da yaptı.

Kiğılı'dan Bitlis'e 152'nci mağaza
Kiğılı giyim mağazasının 152'nci şubesi Bitlis'in Tatvan ilçesindeki Tatvan Belediyesi Alışveriş Merkezi'nde açıldı. Kiğılı Bayiler Koordinatörü Attila Körekçioğlu, Türkiye'nin bir ucundan gelip, diğer ucunda mağaza açtıklarını söyledi. Bitlis Valisi Nurettin Yılmaz da, "Burada 11 kişi çalıştırılacak. Bu istihdam açısından çok önemli. Bu elbiseler buraya çok büyük emeklerle geliyor" dedi.

Büyük ekran dizüstü sevenlere
Samsung Electronics, yeni diz üstü bilgisayarı R620'yi kullanıcılara sundu. Multimedya eğlence donanımına sahip bilgisayar 16 inçlik, 16:9 oranlı ekranı ve görüntü kalitesi ile HD filmleri izlemeyi ve oyun oynamayı farklı bir deneyime dönüştürüyor. 2.75 kilogram ağırlığındaki R620 dizüstü, 4.5 saate varan pil ömrüne sahip.

Turkcell'den Video İzle servisi
Turkcell, iş ortağı Novarra ile 'Turkcell Video İzle' servisini geliştirdi. Turkcell'den yapılan açıklamada; bu servisle Turkcell'in, Avrupa'nın ilk internet video yayınını gerçekleştirdiği belirtildi. Açıklamaya göre; bireysel ve kurumsal tüm müşterilerin yararlanabileceği servise, 3G dönemi için yenilenen turkcell-im üzerinden erişiliyor. Turkcell Video İzle servisinde ilk etapta 'www.izlesene.com', 'www.dailymotion.com' ve 'www.timsah.com' sitelerindeki videolara ulaşılıyor. Servisi kullanırken, videoların cep telefonuna indirilmesi gerekmediği için ekstra herhangi bir ücret ödenmiyor.

Türkçe şarkı da söyleyebiliyor...
Fisher-Price'ın ilk yaş oyuncaklar serisindeki Türkçe şarkı söyleyen 'Eğitici Uyku Arkadaşı Köpekçik', bebekleri eğlendirirken, kolayca uyumalarına da yardımcı oluyor. Karyolaya monte edilebilen oyuncak, dişlenebilir kemiği çekildiğinde müziği harekete geçiriyor. Türkçe şarkı söyleyen oyuncak, 3 farklı müzik ve 1 farklı ses efekti çalıyor.
BİZE ULAŞIN