Arda'nın gömlekçisi Milimetric İngiltere'de de mağaza açacak

13.10.2009 Salı

Erkek ısmarlama giyiminde faaliyet gösteren ve pek çok ünlü müşterisi olan Milimetric, Türkiye'deki 4'üncü mağazasını hizmete açtı. Yeni hedef, Londra

Erkek ısmarlama giyiminde 6 yıldır faaliyet gösteren Milimetric, Türkiye'deki son mağazasını İstinyepark'ta açtı. İstinyepark'la birlikte Türkiye'de 4'üncü mağazalarını hizmete soktuklarını belirten Milimetric Kurucu Ortağı Kağan Gökalp, hedeflerinin Londra'da ısmarlama takım elbise ve gömlek giyimi üzerine mağaza açmak olduğunu söyledi.

SIRADA ÇOCUKLAR VAR

Gökalp, "Milimetric markası, uluslararası bir marka olabilecek altyapıya ve güce sahip. Zamanı geldiğinde yabancı markalarla stratejik işbirliği, ortaklık veya satın alma gibi süreçleri de düşünüyoruz. Yeni mağaza anlamındaki öncelikli hedef Londra'daki Jerymn Street ve Savil Row'da mağaza açmak" dedi. Futbolcu Arda Turan ve Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan gibi isimleri de giydirdiklerini belirten Gökalp, "Erkek çocuk giyim işine de gireceğiz. Özel günler için çocuklara takım elbise-gömlek dikip, o günün tarihini yakalarına işleyip, saklanabilen bir ürün olmasını sağlayacağız" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN