30 Ağustos güncel altın fiyatları ne kadar? Gram altın, çeyrek altın, tam altın ne kadar?

30.08.2018 11:22 Güncelleme: 30.08.2018 11:23

Döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar altın fiyatlarını da etkiledi. Altın fiyatları güne hareketli başladı. Düğün yapacaklar, yatırım yapacaklar 'altın fiyatları ne kadar?' sorusunu araştırmaya başladı. Peki tam altın, gram altın, çeyrek altın cumhuriyet altını ne kadar? Güncel altın fiyatlarına takvim.com.tr'den ulaşabilirsiniz.


Altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın, çeyrek altın, tam altın, Cumhuriyet altını ne kadar? İşte bu sorular internette son zamanlarda en çok aratılan soruların başında geliyor. Altın almak ve yatırım yapmak isteyen vatandaşlar için haberimizde güncel altın fiyatlarını derledik. 30 Ağustos Perşembe günü altın fiyatlarında artış söz konusu. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın fiyatları ve tüm detaylar haberimizde.

Son dakika altın fiyatları... Piyasalarda yaşanan dalgalanmaların ardından altın fiyatlarındaki son durum, bir çok kişi tarafından takip ediliyor. Ülkemizde birikim denilince akla ilk gelen şey altındır. Dolar ve eurodan bağımsız olarak altın çok daha fazla benimsenmektedir. Piyasalarda yaşanan inişli çıkışlı grafik nedeniyle vatandaşların odak noktaları da bu tarafa kaymış durumda. Yeni evlenen çiftlere altın armağan edilmesi karşılıklı bir gelenek olduğu için sosyal birlikteliği güçlendirir. En detaylı 30 Ağustos altın fiyatları burada...
BİZE ULAŞIN