Son dakika: Üçüncü Havalimanı'ndan yeni görüntüler geldi! Üçüncü Havalimanı 29 Ekim'de açılıyor

12.09.2018 17:14 Güncelleme: 12.09.2018 17:49

Türkiye’nin en önemli projelerinden olan ve ilk etabının 29 Ekim’de açılacağı İstanbul Yeni Havalimanı’ndaki son durum havadan görüntülendi. 45 gün sonra açılacak olan İstanbul Yeni Havalimanı taşınma süreci hakkında toplantı düzenlendi. Düzenlenen toplantıda İGA Havalimanı İşletmesi İcra Kurulu Başkan ve Genel Müdürü H. Kadri Samsunlu taşınma operasyonuna ilişkin bilgi verdi. İşte İstanbul Yeni Havalimanı'nın yeni görüntüleri...

Türkiye'nin en önemli projelerinden olan ve ilk etabının 29 Ekim'de açılacağı İstanbul Yeni Havalimanı'ndaki son durum havadan görüntülendi.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Görüntülerde açılmasına 46 gün kala havalimanındaki son durum gözler önüne serildi. Görüntülerde ana terminal binası gibi birçok noktanın yolcuların kullanımı için hazırlandığı, binanın içindeki bazı noktalarda çalışmaların devam ettiği görüldü.

TAŞINMA SÜRECİ İLE İLGİLİ TOPLANTI DÜZENLENDİ

Yolcuların kullanacağı yürüyen merdivenlerin ve bekleme noktalarındaki koltukların da yerleştirildiği görüldü. 29 Ekim'de açılması planlanan İstanbul Yeni Havalimanı'nda taşınma sürecine ilişkin toplantı düzenlendi. Toplantıda İGA Havalimanı İşletmesi İcra Kurulu Başkan ve Genel Müdürü H. Kadri Samsunlu taşınma operasyonuna ilişkin bilgi verdi.

BİZE ULAŞIN