14 bankadan kredi faiz oranları indirim açıklaması! Bankalardan faiz müjdesi! İşte son konut kredisi faiz oranları listesi

12.09.2019 09:01

14 bankadan kredi faiz oranları indirim açıklaması! İşte son konut kredisi faiz oranları listesi. Bankalarda faiz indirimi tüm hızı ile sürüyor. Bugün itibari ile tam 14 banka faiz oranları için indirim yaptı. 14 bankadan kredi faiz oranları indirim kararı! Kredi faiz oranları konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranları son durum ne, en ucuz kredi hangi bankada, en uygun krediyi hangi banka veriyor? Konut kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin satın almak istedikleri konutun tapusu ile kredi kullanmak istedikleri bankanın şubesini ziyaret etmeleri yeterlidir. Banka başvuru işleminde ilk olarak konut kredisi başvuru formu doldurmanızı ister. Ardından kimlik numarası bilginiz üzerinden kredi notu ve kredi sicili sorgulaması yapılarak kredi için uygunluğunuz değerlendirilir.

14 BANKA TARAFINDAN FAİZ İNDİRİMİ YAPILDI

Ziraat Bankası konut kredisi, Vakıfbank konut kredisi, Halkbank konut kredisi, Vakıf Katılım ve Ziraat Katılım bankası kredi faiz oranlarını 0,99 olarak güncelledi.

ING Bank Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.39 seviyesinden yüzde 1,34 seviyesine,

Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı % 1.41 seviyesinden yüzde 1,36 seviyesine,

BİZE ULAŞIN