Yıldırım'dan bombalar

Yıldırım'dan bombalar
14.04.2012 Cumartesi

Yıldırım, "Metris'te kendisini ziyaret eden Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği yetkililerine "Etik Kurulu ve PFDK bana her şeyi sordu. Haklı olduğumu gördüler" dedi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım kendisini Metris'te ziyarete gelen Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği Başkanı Metin Doğan'a çarpıcı açıklamalar yaptı.

ŞAMPİYONLUĞA ÇOK İNANIYORUM
Yıldırım, Süper Final maçlarının ardından Fenerbahçe'nin ipi göğüsleyeceğini iddia ederken, Etik Kurulu ile PFDK yetkililerinin kendisinin haklı olduğuna kanat getirdiğini de söyledi. Beşiktaş'ın Galatasaray'ın yeneceğine inanan Yıldırım "Beşiktaş Galatasaray'ı yenecek. Ben buna çok inanıyorum. Altı maçı da kazanabiliriz. Şampiyonluğa çok inanıyorum" ifadesini kullandı.

ÇOK UĞRAŞTILAR BİR ŞEY BULAMADILAR
PFDK ve Etik Kurulu'nun kendisinden savunma aldığına değinen Yıldırım "Bana baştan aşağı her şeyi sordular. Her şeyin yanıtını kanıtlarıyla verdim. Yanıtlarım karşısında oldukça şaşırdılar. Çünkü onlar iddianamedeki bazı olaylara yanıt veremeyeceğimi düşünüyorlardı. Bir şey bulmak için çok uğraştılar ama hiç bir şey olmadığını anladılar. Fakat beni Metris'ten uzun süre çıkartmayacaklar" diye konuştu.

TUTUKLULUK HALİ DEVAM EDECEK
Bu arada Yıldırım'ın avukatlarının tutukluluk durumunun kaldırılmasına yaptığı itiraz dün mahkeme tarafından reddedildi.BİZE ULAŞIN