İşte Baroni'nin sırrı!

İşte Baroni'nin sırrı!
16.04.2012 12:53 Güncelleme: 16.04.2012 12:55

Fenerbahçe'nin orta saha oyuncusu Cristian Baroni'nin başarısının sırrı ortaya çıktı.

Brezilyalı yıldızın çok düşkün olduğu kayınpederi, başkan Aziz Yıldırım'ın talimatıyla altyapıda antrenör olarak çalışmaya başlayınca Cristian da coştu.

Cristian Baroni'nin başarısının sır perdesi aralandı...

Habertürk'ün haberine göre; Altından da son derece ilginç bir hikaye çıktı. Brezilyalı yıldız, antrenör olan kayınpederine olağanüstü düşkün. Birbirlerinden uzak oldukları için de bu durumdan yıldız futbolcu fazlasıyla etkileniyor. Bu durum Metris Cezaevi'nde bulunan Aziz Yıldırım'a anlatılınca başkan hemen devreye girmiş. Hemen Cristian Baroni'nin kayınpederini Türkiye'ye getirip Fenerbahçe'nin altyapısında görevlendirip maaşla çalıştırmaya başlamış. İşte Yıldırım'ın bu davranışıyla dünyalar Cristian'ın oluyor ve bir başka oynamaya başlıyor.

4 MAÇTA 3 GOL ATTI

Bu arada Baroni son 4 maçta 3 gol attı. Normal sezonun 33. haftasında Trabzonspor'a karşı takımının tek golünü atan Cristian, hafta içinde Kayserispor'a karşı kupamaçında 1 gol atarken Süper Final'de Trabzonspor'a karşı 1 gol atmayı başardı. Brezilyalı böylece ilk kez uygulanan Süper Final'de ilk golü
atan oyuncu olarak tarihe geçerken bu sezon ligmaçlarında 7 gol atıp 4 asist yaparken en etkili sezonunu yaşıyor.
BİZE ULAŞIN