Volkan Demirel'e süper teklif

Volkan Demirel'e süper teklif
24.04.2012 08:38 Güncelleme: 24.04.2012 08:38

Fenerbahçe, milli file bekçisinin sözleşmesini uzatmak için düğmeye bastı.

Yönetici Ali Yıldırım'ın masaya oturacağı tecrübeli eldivenin yıllık 1.5 milyon euro olan ücretinin 2.5 milyon euro'ya çıkarılıp imza attırılacağı belirtildi.

VOLKAN'A UZATMA

Fenerbahçe'nin, G.Saray derbisinde yaptığı müthiş kurtarışlarla galibiyetin mimarı olan Volkan Demirel'in sözleşmesini uzatmak için harekete geçtiği ortaya çıktı. Sarı-Lacivertliler'in 30 Haziran 2013'e kadar anlaşması olan tecrübeli file bekçisiyle önümüzdeki günlerde masaya oturacağı kaydedildi.

1 MİLYON EURO ZAM

Yönetim adına Volkan'la görüşmeleri Başkan Aziz Yıldırım'ın kardeşi Ali Yıldırım'ın yapacağı belirtildi. Her fırsatta Fenerli olduğunu ifade eden ve kovulmadığı sürece ayrılmayacağını belirten tecrübeli eldivene yıllık 1.5 milyon euro olan ücretinin 2.5 milyon euro'ya çıkartılması teklif edilecek.

3 YILLIK İMZA ATACAK

Başkan Aziz Yıldırım'ın şike soruşturması kapsamında gözaltına alınıp tutuklanmasının ardından sakal bıkarak Yıldırım'a desteğini ortaya koyan milli kalecinin kendisine yapılacak öneriyi kabul edeceği ifade ediliyor. Volkan'ın imzalayacağı yeni sözleşmesinin ise 3 yıl olması bekleniyor.
BİZE ULAŞIN