Söz 2 kupayı da getireceğiz

Söz 2 kupayı da getireceğiz
25.04.2012 Çarşamba

Volkan: Başkanım iki kupayı sizinle birlikte kaldıracağız Yıldırım: Beni buradan çıkarmazlar. Ama size inanıyorum Volkan: Başkanım söz... Biz de 2 kupayı buraya getiririz.

Derbide kalesinde devleşen Volkan'ı özel olarak tebrik eden Yıldırım, "Beni böyle bir durumda mutlu ettiniz. Dünyanın en güzel hediyesini verdiniz" deyince tecrübeli kaleci gözyaşlarını tutamadı...

Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Volkan Demirel, şike soruşturması kapsamında açılan davayla ilgili olarak Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan Aziz Yıldırım'ı ziyaret etti.

ÇOK ÖZLEDİK BAŞKANIMIZI
Öğle saatlerinde Metris Cezaevine'ne giden Volkan Demirel, Aziz Yıldırım'ı ziyareti sonrasında kısa bir açıklama yaptı. Volkan Demirel yaptığı açıklamada, "Başkanımıza en büyük hediye Galatasaray maçında ki galibiyettir. Ondan başka hediye istemez. Başkanımız çok iyiydi, çok da güzel konuştuk.
Çok özledik başkanımızı. Biz bir aileyiz ve artık kavuşmak istiyoruz"
dedi.

'OĞLUM' DİYE HİTAP ETTİ!
Volkan Demirel ile Başkan AzizYıldırım'ın Metris Cezaevi'ndeki görüşmesinin detayları ise daha sonra ortaya çıktı... Başkan Yıldırım'ın Volkan Demirel'e 'oğlum' diye hitap ettiği öğrenildi. Volkan'ı derbi maçtaki başarısından dolayı özel olarak tebrik eden Yıldırım, "Hepinizi alınlarınızdan öpüyorum. Bana en güzel hediyeyi verdiniz. Sen ise harika oynadın. Galibiyette çok büyük payın vardı. İnşallah şampiyon olacağız" dedi.

UMUT VERMEDİ
Bunun üzerine Volkan Demirel, "Size söz veriyorum başkanım. 2 kupayı da buraya getireceğiz" cevabını verdi. Volkan'ın "Başkanım ay sonunda mahkemeniz var. İnşallah siz de bizimle olacaksınız" sorusuna Yıldırım pek de umutlu bir cevap vermedi. Yıldırım, "Biraz zor gözüküyor.
Ne zaman isterlerse o zaman bırakırlar"
dedi.

DUYGUSAL ANLAR...
Volkan Demirel'in görüşme sırasında çok duygulandığı ve gözyaşlarını tutamadığı bildirildi. Yıldırım'ın Volkan aracılığıyla tüm takıma ve teknik direktör Aykut Kocaman'a selam söylediği de gelen haberler arasında.

BAŞKANIMIZ BAŞKA HEDİYE İSTEMEZ Kİ!
Volkan Demirel'in yaptığı açıklamalardan dikkat çeken bölümlerden birisi de Başkan Aziz Yıldırım'ın Galatasaray derbisine bakış açısıyla ilgili bölümdü...

EN İYİ HEDİYE BU!
Volkan, "Buraya gelmeden önce başkanımıza en güzel hediyeyi, Galatasaray galibiyetini hediye ettik. Zaten o başka hediye kabul etmez" dedi. Yıldırım, derbi galibiyetinden çok mutlu olmuştu.

SAKAT SAKAT DEVAM ETMİŞTİ!
Galatasaray derbisinin ilk yarısının son dakikalarında belinden sakatlık geçiren Volkan, buna rağmen maçı tamamlamakla kalmamış , derbi zaferinin kahramanı olmuştu.

DURUMUNU SORDU
Yıldırım'ın Volkan'a sakatlık durumunu sorduğu da gelen haberler arasında...
BİZE ULAŞIN