Şok! Fener CAS'tan çekildi

Şok! Fener CAS'tan çekildi
26.04.2012 Perşembe

TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile birlikte İstanbul Cumhuriyet Başsavcı vekili Zekeriya Öz'ü ziyaret eden Nihat Özdemir daha sonra yönetim ile toplantı yapıp sürpriz karara imza attı.

Sarı-Lacivertliler, Şampiyonlar Ligi'ne alınmamasından dolayı doğan zararın giderilmesi için TFF ve UEFA aleyhine açtığı 45 milyonluk CAS davasını geri çekti... Daha önce iddiaları yalanlayan Nihat Özdemir, "Dava 18 Haziran günü görülecektir. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetimi olarak, kulübümüzün çıkarlarının ve camiamızın hassasiyetlerinin farkındayız. CAS davamızın Kulübümüz adına elde edilmesi arzulanan en olumlu neticenin temini bakımından ele alınıp değerlendirileceğini vurgulamak isteriz"

BAŞKA YAPTIRIM OLMAYACAK
Ancak dün Nihat Özdemir, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile birlikte İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili Zekeriya Öz'ü ziyaret etti. Ziyaret sonrası yönetici arkadaşları ile bir durum değerlendirmesi yapan Özdemir, "CAS'tan davayı geri çekmemiz bizim lehimize" dedi. Yapılan toplantıda Fener'in CAS'taki davasının geri çekilmesi kararlaştırıldı.

EŞ ZAMANLI AÇIKLAMA OLACAK
Fenerbahçe, TFF ve UEFA'nın eş zamanlı bir açıklama yaparak davanın geri çekildiğini açıklaması bekleniyor. Fenerbahçe'nin bu hamle ile kulübe daha fazla ceza verilmesinin önüne geçeceği ve sadece

YILDIRIM KARŞI ÇIKIYORDU!
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım "CAS davası geri çekiliyor" söylentileri çıktığı zaman avukatı aracılığıyla bir açıklama yapmış ve bu fikre kesinlikle karşı olduğunu belirtip "Davadan dönüş yok" demişti.
BİZE ULAŞIN