Yıldırım zirve

Yıldırım zirve
26.04.2012 Perşembe

Başkanın selamını arkadaşlarına ileten Volkan Demirel, "G.Saray'ı yenmemiz onu çok mutlu etti. Hepinizi tek tek öptüğünü söyledi. Kupayı ve ligi kazanarak onu sevindirmeliyiz" dedi.

Volkan Demirel takım arkadaşlarıyla bir zirve gerçekleştirdi. Önceki gün Metris'e giderek Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'la bir görüşme yapan Volkan Demirel dün takım arkadaşlarıyla bir toplantı yaparak Aziz Yıldırım'ın mesajlarını takıma iletti.

MAHCUP ETMEMELİYİZ
Söze başkanın herkese selamı olduğunu söyleyerek başlayan Sarı-Lacivertli eldiven, "Sayın başkanım bana hepinizi tek tek öptüğünü söylememi istedi. Galatasaray maçını kazanmamız nedeniyle hepinizi kutladı. Bizle gurur duyduğunu anlattı. Bizim şampiyon olacağımıza inanıyor. Onu mahcup etmememiz gerekiyor. Lig ve kupa şampiyonluğunu kazanarak başkanımızı mutlu edelim" dedi.

TEK YUMRUK OLALIM
Karabük'le yarın (bugün) kupada karşılaşacaklarını hatırlatan Volkan, "Önce finale çıkalım sonra da Beşiktaş'ı ligde yenelim. Bizi bundan sonra kimse durduramaz. Yeter ki tek yumruk olalım" diye konuştu.

BAŞKANIMIZ MUTLU OLMALI
Volkan Demirel takım arkadaşlarıyla yaptığı toplantıda Başkan Yıldırım'ın mesajını iletti. Tecrübeli eldiven, "Lig ve kupayı kazanarak başkanımızı mutlu etmeliyiz. Alacağımız 2 kupa ona ilaç olacak" dedi.

DUYGUSAL ANLAR YAŞADI
Metris'te Yıldırım'ı ziyaret eden Volkan burada duygusal anlar yaşadı. Volkan bunları takım arkadaşlarıyla paylaştı.BİZE ULAŞIN