Fenerbahçeliler beklemede!

Fenerbahçeliler beklemede!
28.04.2012 15:49 Güncelleme: 28.04.2012 15:50

Fenerbahçe Kulübü’nün, Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi’nde (CAS) açtığı davadan feragat etmesi taraftarların tepkisine neden oldu...

Fenerbahçeli taraftarların oluşturduğu "12numara.org" web sitesinden, "Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu'na" başlığıyla yapılan açıklamada, davadan neden geri çekildiğine ilişkin kulüp yönetiminin en kısa sürede basın toplantısı düzenleyerek, camiayı aydınlatması gerektiği vurgulandı.

Sabır ve arzu!

Sarı-lacivertli ekibin Kardemir Karabükspor'u 2-0 yenerek finale yükseldiği maçta attığı frikik golüyle dikkatleri üzerine çeken Semih Şentürk, forma şansı bulamadığı dönemlerde sabırla bekleyip çalışmanın kendisini bugünlere getirdiğini ifade etti. Semih her futbolcunun iyi ve kötü zamanlarının olduğunu hatırlatıp, önemli olanın bu dönemleri sorunsuz bir şekilde atlatmak olduğunu kaydederek, "Beni bugünlere getiren her zaman sabrım ve çalışma arzumdur. Hocamın verdiği şansı iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum" diye konuştu. Birlik ve beraberlik olduğu sürece başarının geldiğini anlatan Fenerbahçeli futbolcu, "Geçen sezon böyle şampiyon olduk. Finaller öncesi 8'de 8 parolasıyla yola çıktık. Bunun 3'ünü sağ salim geride bıraktık. Bizi bekleyen 2 tane kupa var" dedi.
BİZE ULAŞIN