Reyes'in aklı Kadıköy'de

Reyes'in aklı Kadıköy'de
29.10.2012 Pazartesi

Sevilla'da beklediği havayı bulamayan Jose Antonio Reyes menajeri vasıtasıyla Fener yönetimini yokladı. Eğer Aykut Kocaman da onay verirse İspanyol futbolcu Sarı-Lacivertli formayı giyecek!

Fenerbahçe'de Jose Antonio Reyes heyecanı yaşanıyor. 2011 yıllında Galatasaray'ın da radarına giren ve transferine ramak kalan ancak Sevilla'yı seçen sol kanat Reyes, Fenerbahçe'yi düşünebileceğini ifade ettiği öğrenildi.

SICAK BAKIYOR
Menajeri Marko Kırdemir'le görüşen Reyes'in "Fenerbahçe'de oynamaya sıcak bakıyorum. Kulüp benimle ilgilendiği takdirde transferin gerçekleşmesini çok isterim" dediği belirtiliyor. Bunun üzerine FİFA lisanslı futbol temsilcisi Kırdemir de futbolcunun mesajını Fenerbahçe Kulübü'ne iletti.

HER 2 KANATTA OYNAYABİLİYOR
Sol ayaklı olmasına rağmen hem sağ hem de sol kanatta oynayabilen Reyes, teknik patron Aykut Kocaman'ın da onay vermesi durumunda ocak ayında Sarı-Lacivertli formayı giyme ihtimalinin bulunduğu ifade ediliyor. Reyes'in takıma katılması durumunda bu sezon bekleneni veremeyen Stoch'un kendisini isteyen Rus kulüplerinden birisine satılabileceiği de gelen haberler arasında. Reyes'in bonservisinin 6 milyon Euro civarında olduğu belirtiliyor.

ESKİ FORMUNU ARIYOR
Arsenal ve R.Madrid formalarını da giyen 29 yaşındaki Reyes, eski formundan biraz uzakta...
BİZE ULAŞIN