Sıra geldi Fener'e!

Sıra geldi Fener'e!
18.04.2012 Çarşamba

Dönüş otobüsünde Abdürrahim Albayrak'ın, "Fener'i yenin size açık çek" demesi üzerine futbolcular çılgına döndü... Sarı-Kırmızılılar Fener maçı için kenetlendi

Galatasaraylı futbolcular Beşiktaş galibiyetinin ardından Pazar günü Türk Telekom'da ağırlayacakları Fenerbahçe'yi yenerek şampiyonluk yolunda işi büyük ölçüde bitirmeyi hedefliyor.. Sarı-Kırmızılı futbolcuların İnönü Stadı'ndan çıkarken takım otobüsünde Fenerbahçe maçı için galibiyet yemini ettikleri, bu maçı kazanarak mutlu sona ulaşacaklarını söyledikleri öğrenildi. Beşiktaş maçı dönüşü takım otobüsünde futbolcuların coşkusu karnavalı andırıyordu..

OTOBÜS KARNAVALA DÖNDÜ
Futbolcular Florya'ya gelene kadar şampiyon sesleri ile otobüsü inletirken çok sevdikleri Abdürrahim Albayrak'la girdikleri diyaloglar görülmeye değerdi. Yabancı futbolcular dahil herkes "Abdürrahim Albayrak" diye tezühürat yaparken Albayrak da "Fener'i yenip şampiyon olun size açık çek..." demesi otobüste sevinç çığlıklarıyla karşılandı... G.Saraylı futbolcular; "Normal sezondaki emeklerimizin boşa çıkmamasını sağlamalıyız ve F.Bahçe'yi yenip mutlu sona ulaşmalıyız" yorumunu yaptılar.

GOL OLUNCA SANA BAKIYORUM
Otobüsün ön tarafında Sabri ile Albarak'ın diyaloğu bütün takımı kahkahaya boğdu. Sabri, "Abdürrühim abi; biz şampiyon olacağız da senin sağlığından endişe ediyoruz. Her gol olduktan sonra ilk önce sana bakıyorum bir şey olmasın diye" derken Albayrak "Siz şampiyon olun da benim kalbimi düşünmeyin. Daha iyi olurum" diyerek futbolcura takıldı.


BİZE ULAŞIN