Küfür bile olmayacak

Küfür bile olmayacak
19.04.2012 Perşembe

ultrAslan, müthiş bir 3 boyutlu kareografi için hazırlanırken diğer taraftan da olay çıkıp saha kapanmaması için bir dizi önlemler alıyor

Pazar günkü müthiş derbi öncesinde TT Arena'da hummalı bir çalışma start aldı. Sarı-Kırmızılı taraftarlar daha önce Beşiktaş derbisinde hazırladıkları Fatih Terim'li 3 boyutlu gösterinin daha kapsamlısını Fenerbahçe derbisi için hazırlamaya başladı.

SÜRPRİZLER DE OLACAK!
ultrAslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay, yaptığı açıklamada "Herkes sürprize hazırlıklı olsun. Fenerbahçe maçında eskisinden daha güzeli olması için uğraşıyoruz. Tribünlerde büyük sürpriz olacak" ifadelerini kullandı...

YÖNETİM ÇAĞRIDA BULUNUYOR!
Geçen hafta İnönü'de Beşiktaş derbisinde yaşanan olaylar Sarı-Kırmızılı yönetimi de harekete geçirdi. Başta Abdurrühim Albayrak olmak üzere yöneticiler Arena'da değil olay bir tek küfürün bile edilmemesi için tribün liderleriyle görüşme yaptı. Yöneticiler ve tribün liderleri maç oynanmadan önce her platformda taraftarlara küfür etmemeleri için çağrıda bulunuyor.

BİLETLER TÜKENDİ!
G.Saray-F.Bahçe derbisinin biletleri dün satışa çıktığı gibi tükendi. G.Saray yönetimi taraftara teşekkür mesajı yayınladı.


BİZE ULAŞIN