Biz zaten şampiyonuz

Biz zaten şampiyonuz
20.04.2012 Cuma

Bu Galatasaray, Fenerbahçe'ye asla yenilmez. Kazanırsak fark 8'e çıkıyor... Artık buradan geri dönüş de mümkün olmaz... Takım iyi futbol oynuyor... Kadrosuyla, teknik heyetiyle güven veriyor. Her maç farklı bir isim yıldızlaşıyor. Pazar günü de sürpriz birisi çıkabilir

Biz zaten şampiyonuz... Galatasaray ligi 9 puan farkla şampiyon bitirdi. Ama zorla Süper Final diye bir şey çıkardılar. Şimdi o maçları oynamak zorundayız. Üstüne basa basa söylüyorum. Bu sezonun şampiyonu Galatasaray'dır...

ARENA'DA KAYBETMEZLER
Ben Galatasaray'ın Fenerbahçe'ye yenileceğini sanmıyorum. Galatasaray çok iyi futbol oynuyor. Kadrosuyla hocasıyla güven veriyor... Galatasaray kazanırsa fark 8 puan olacak. Yenilirse ise 2 puana düşecek. Ama Galatasaray, Arena'da kendi seyircisi önünde Fenerbahçe'ye asla yenilmez.

MÜTHİŞ MÜCADELE EDİYORLAR
Bu sezon müthiş maçlar çıkardılar. İnanılmaz mücadele örneği gösterdiler. Yeni oluşturulan bir kadro olmasına rağmen gösterilen performans toplanan puanlar bunu da açıkça gösteriyor. Derbiler her zaman zordur. Kimin ne yapacağı, hangi futbolcunun yıldızlaşacağı belli olmaz. Mesela Beşiktaş maçında Engin çıktı. Müthiş oynadı. Kadıköy'de Hakan hiç beklenmedik bir gol attı. Yani bu maçta da farklı oyuncular yıldızlaşabilir.

HER TÜRLÜ ŞEY BİZDE!
Türk futbolu zaten uçuruma gidiyor. UEFA'nın ve FIFA'nın karşı çıktığı her türlü şey bizde mevcut. Şike, ırkçılık ve şiddet... Maalesef neresinden tutsanız elinizde kalıyor. Allah sonumuzu hayır etsin!..

BİZE ULAŞIN