Galatasaraylıları çıldırtan iddia!

Galatasaraylıları çıldırtan iddia!
24.04.2012 09:03 Güncelleme: 24.04.2012 09:05

Galatasaray cephesi, Aykut Kocaman ile Ali Yıldırım’ın, Caner’e çıkan sarı kart yüzünden derbinin devre arasında hakemin yanına gittiklerini iddia etti.

Sarı-kırmızılılar, baskıdan etkilenen Fırat Aydınus'un ikinci yarıda Caner'e kırmızı kart çıkaramadığını ileri sürdü.

Türk Telekom Arena'da ezeli rakibi Fenerbahçe'ye kaybeden Galatasaray'da, sonuçtan çok diğer faktörler ön plana çıktı. Sarı-kırmızılılar maçın FIFA kokartlı hakemi Fırat Aydınus'a adeta ateş püskürdü.

Kulübe yakın çevreler, ilk yarının ardından hakemin çevresinde soluğu alan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ile yönetici Ali Yıldırım'ın, Caner'in sarı kart gördügü pozisyonla ilgili uzun süre itirazda bulunduğunu ve Fırat Aydınus'un soyunma odası koridorunda bununla ilgili sarı-lacivertlilere, "konferans" verdiğini dile getirdi.

Kocaman, Yıldırım ve Aydınus arasındaki bu konuşmanın büyük tepki topladığı ve sarı-kırmızılıların, "Bu koridor kimin?" serzenişinde bulundukları ifade edildi.

Maçın ikinci yarısında Caner'in, Johan Elmander'e kayarak yaptığı faulün ikinci sarıdan kırmızı karta neden olabilecek ağırlıkta olduğunu kaydeden sarı-kırmızılılar, Fırat Aydınus'un devre arasındaki baskıdan etkilendiğini iddia etti.
BİZE ULAŞIN