Edebinizle sevinin

Edebinizle sevinin
25.04.2012 Çarşamba

Mehmet Topuz'un gol sevincini eleştiren Burak, "Her şeyin adabı olmak zorunda... Hiç kimseyi tahrik etmeden, damarına basmadan sevineceksin" dedi

Galatasaray maçından sonra sahanın ortasında büyük sevinç yaşayan Fenerbahçe'de Melo'nun taklidini yapan Mehmet Topuz'a bir tepki de Trabzonsporlu Burak Yılmaz'dan geldi. Rakip takımın stadının saha ortasında yapılan ilginç sevinç gösterisini eleştiren Burak, "Her şeyin bir düzeni ve adabı olmak zorunda. Hiç kimseyi tahrik etmeden, canını yakmadan, damarına basmadan olmak zorunda diye düşünüyorum. Benim kendime aldığım prensip, kişiliğim ve öğrendiğim böyle. Her zaman bunu yapmaya çalışıyorum" diye konuştu.

FAİR-PLAY İSTİYORUZ
Milli futbolcu, Cumartesi günü Galatasaray ile oynayacakları maçın kendileri için çok önemli olduğunu dile getirerek, "G.Saray için de çok önemli bir maç. Sonuçta bir takım kazanacak. Ama her şey fair-play içinde olmak zorunda. Trabzonspor olarak her şeyden önce fair-playi, iyi futbolu, iyi futbolculardan kurulu bir ekip olmayı göz önününde bulunduruyoruz. İnşallah Cumartesi günü de öyle bir maç olacaktır" şeklinde konuştu. F.Bahçe maçında burnu kırılan ardından Burak, G.Saray'a karşısında forma giyip, giymeyeceğini bilmediğini söyledi.

İşte bu sevinç ortalığı karıştırdı
Fenerbahçeliler sahanın ortasında galibiyeti kutlarken Mehmet Topuz bir anda köpek taklidi yaparak Melo'ya göndermede bulunmuştu.


BİZE ULAŞIN