10 bin kişiyle gövde gösterisi

10 bin kişiyle gövde gösterisi
27.04.2012 Cuma

F.Bahçe yenilgisiyle moralleri bozulan futbolculara destek veren taraftarların büyük kısmı dışarda kaldı... G.Saraylı taraftarlar sahaya girerek Terim ve futbolcularla bütünleşti. Taraftarlar şampiyonluk şarkıları söyledi

Böyle bir sevgi görülmedi... Süper Final'de Trabzonspor ile yarın deplasmanda karşılaşacak olan Galatasaray, Teknik Direktör Fatih Terim'in özel izniyle çalışmayı taraftarına açtı. Ancak taraftardan antrenmandan önce rakiplerle ilgili küfürlü tezahüratta bulunulmaması istendi. Bunun üzerine Florya Metin Oktay Tesisleri'ne 10 bine yakın taraftar geldi. Taraftarın büyük bir kısmı dışarda kalmasına rağmen Florya'da inanılmaz bir gövde gösterisi gerçekleşti.

TEZAHÜRATLARLA DESTEK VERİLDİ
Tesislerdeki üst sahada gerçekleştirilen antrenmana yoğun ilgi gösteren taraftarlar burada bulunan tribünü tamamen doldurdu. Bazı taraftarlar da soyunma odalarının olduğu bölümden çalışmayı takip etti. Sarı-Kırmızılı taraftarlar GSTV'den canlı yayınlanan idmanda Teknik Direktör Terim, yardımcıları Hasan Şaş, Taffarel ile futbolcuları tek tek tribünlere çağırarak sevgi gösterisinde bulundu. Tribünde renkli görüntüler oluşturan Galatasaraylı taraftarlar yaptıkları tezahürat ve söyledikleri marşlarla takımlarına destek verdi. Ayrıca getirdikleri baklavaları futbolculara ikram ettiler. Futbolcular bu jest karşısında çok duygulandı.

ALBAYRAK'A SEVGİ SELİ
Sarı-Kırmızılı taraftarlar futbolcular ve teknik heyet dışında idmanı izleyen yönetici Abdurrahim Albayrak lehine de tezahüratta bulundu. Antrenmanı yedek kulübesinden takip eden Albayrak taraftarın yoğun ısrarı üzerine idman sahasının içinden geçerek tribüne geldi ve taraftarın bu sevgisine karşılık verdi.

ÇİFT KALE OYNADILAR
Antrenmana açma germe hareketleriyle başlayan Sarı-Kırmızılı futbolcular daha sonra 3 gruba ayrılarak 5'e 2 pas çalışması yaptı. Ardından çift kale maç gerçekleşti.

GURUR DUYUYORUZ
Galatasaraylı yöneticilerden Abdurrahim Albayrak idmanı izlerken çalışmayıı taraftara açtığı için Fatih Terim'e teşekkür etti. Sarı- Kırmızılı yönetici, "Taraftarımızla gurur duyuyoruz. Takıma inanılmaz destek veriyorlar" diye konuştu.

ŞAMPİYONLUK HAKLARI
Abdurrahim Albayrak taraftarın bu övgüyü hak ettiğini dile getirerek, "Şampiyonluk onların hakkı" dedi.

BİZE ULAŞIN