Fatih Terim dizginliyor!

Fatih Terim dizginliyor!
30.04.2012 16:55 Güncelleme: 30.04.2012 16:56

Futbolun gündemi çok sıcak, adeta yanıyor ve TFF'nin aldığı, alacağı kararlar tartışılırken daha önce bu konuda en fazla tepkiyi gösteren kulüp olan Galatasaray ise son günlerde sessizliğe bürünmüş durumda.

Daha önce "Bu ateş üfleyerek sönmez diyen" sarı kırmızılı yönetim son gelişmelere karşın sessiz kalmasını sürdürüyor.

G.Saray'ın bu suskunluğunun perde arkasında ise teknik direktör Fatih Terim var. Tecrübeli teknik adamın, Türk futbolunun içinde bulunduğu tartışma ortamında, gerilimin artmaması için bizzat başkan Ünal Aysal'a ricada bulunarak, 3 Temmuz ve şike süreci ile ilgili demeç verilmemesini rica ettiği öğrenildi. Terim'in başkan Aysal'ı arayarak, "Başkanım ortam gergin. Şike konusunda kimse konuşmazsa iyi olur. Sonuçta sahaya çıkıp, kurtlar sofrasında biz mücadele veriyoruz. Futbolcularımız da bu süreçten olumsuz etkilenmesin. Biz şampiyonluk için helal alın terimizi dökmeye devam edeceğiz" mesajını verdi.

Fatih Terim'in bu isteği üzerine başkan Ünal Aysal, kulüp olarak bu konuda TFF'ye ve hiçbir kulübe yönelik demeç verilmemesi kararını aldı. Futbolumuzun bu sıcak günlerinde G.Saray Kulübü'nün sessizliği sarı kırmızılı camiada ve taraftarlar arasında tepki ile karşılanmasına rağmen başkan Ünal Aysal konuşma yasağını sürdürüyor.
BİZE ULAŞIN ; ;