Beyaz sayfa zamanı

Beyaz sayfa zamanı
27.10.2012 Cumartesi

Şanssız bir dönemden geçtiklerini söyleyen İmparator, "Hatalardan ders çıkarın. Ancak yeni bir başlangıç için de kendinizi hazırlayın" dedi...

Hem lig hem Avrupa'da üst üste kötü sonuçlar alan Galatasaray yeniden çıkışa geçmenin yollarını arıyor... Teknik direktör Fatih Terim de futbolcularının moral motivasyonlarını yerine getirebilmek için büyük çaba harcıyor. Dünkü idman sonrası futbolcularıyla bir toplantı yapan tecrübeli hoca, "İstemediğim sonuçlar arka arkaya geldi. Hatalarımız oldu, bunları asla unutmayın. Fakat geçmişe bir sünger çekin. Kayseri maçıyla birlikte yeni bir sayfa açalım" ifadesini kullandı.

SANA GÜVENİYORUM HAMİT!
Terim'in ağır eleştiriler alan Hamit'le de özel olarak görüştüğü öğrenildi. İmparator'un Cluj maçında oyundan alındığı için morali bozuk olan milli futbolcuya, "Sana çok güveniyorum. Bu takımın en önemli parçalarından birisisin. Fakat herkes senden kapasiteni sahaya yansıtmanı bekliyor" dediği belirlendi.

MUSLERA'YA ÖZEL İLGİ
Terim'in ayrıca son haftalarda yediği goller nedeniyle yüzü gülmeyen Muslera ile de özel olarak ilgilendiği gözlendi. Başarılı teknik adamın bu akşam ilk 11'de görev vermeyi düşündüğü Sabri'ye de "Tribünlere kulağın kapa. Sadece işini yap" ifadesini kullandı.


BİZE ULAŞIN