GALERİ

Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlıyor? Setten çok özel kareler...

Türkiye'de televizyon ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz'in sezon finali bölümünün ardından yeni sezon tarihi heyecanla bekleniyor. Dizinin takipçileri yeni sezonda neler yaşanacağını ve yeni sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyor. Peki, Atv'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz ne zaman başlıyor? İşte Sen Anlat Karadeniz ile ilgili ayrıntılar ve dizinin setinden çok özel fotoğraflar...

Sen Anlat Karadeniz, duygusal anların yaşandığı son bölümünün ardından sezon finali yapmıştı.

Ekranlardaki ilk sezonunu yaşayan dizinin sezon finali yapmasının ardından izleyiciler, yeni sezonun ne zaman başlayacağını sorgulamaya başladı.

Konuyla ilgili henüz kesin bir tarih belirtilmezken, sevilen dizinin, dizi sezonunun açılacağı eylül ayı ortaları itibariyle izleyicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

Sevilen dizinin oyuncularından Öykü Gürman, Sinan Tuzcu, İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe, Gözde Kansu ve diğer oyuncular sosyal medya hesaplarından set halleri ile ilgili özel paylaşımlarda bulunuyor. İşte o karelerden bazıları...

SEN ANLAT KARADENİZ FİNALDE NELER YAŞANMIŞTI?

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?

SON DAKİKA