GALERİ

60 yıl önceki diziden çıkan Trump kehaneti| İşte Trump'ın başkan olacağını bilen Baba Vanga'nın kehanetleri

ABD Başkanı Trump yasadışı göçe karşı önlem almak için Meksika sınırına duvar örmeyi planlıyor ama kongre duvara harcanacak 6 milyar dolar ödeneği Trump'a vermemekte direniyor. Tartışma sürerken sosyal medyada ilginç bir görüntü paylaşıldı. Görüntü bundan tam 60 yıl önce gösterilen bir Amerikan dizisine ait. Dizinin kahramanının adı tesadüfe bakın ki Trump... Ve yine tesadüfe bakın ki o Trump bir duvar inşa etmek istiyor. Adeta kehanet gibi... İşte detaylar...

Yıl 1958... Yani bundan 60 yıl öncesi... Ve işte o dönemin en popüler dizisi... Dizinin ismi Trackdown yani İz Sürücü. Bu dizinin başrol oyuncusu da Trump ama Walter Trump.

DİZİDEN GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN

60 yıl öncesinin dizisinin tekrar gündeme gelmesinin nedeni sadece isim benzerliği değil. Dizinin kötü adamı Trump, kasabanın halkına "Kıyamet yaklaşıyor, meteor yağmuru olacak ve kozmik ateş hepinizi yakacak." diyor ve ekliyor: Hiçbir şeyin geçemeyeceği bir duvar inşa edebilirim.

Tıpkı Donald Trump'ın bugün istediği sınır duvarı gibi dizideki şarlatan Trump da kasabalılara meteor yağmuruna karşı korunmak için koruyucu bir duvar vadediyor.

Hayatta kalmak istiyorsanız pamuk eller cebe diyor. Adam başı 50 dolar alıp karşılığında hiçbir işe yaramayan şemsiyeler veriyor.

Bu dizi yayınlanırken Donald Trump, 12 yaşındaydı. Bu bölümü izleyip izlemediğini bilmiyoruz ama Trump'ın kariyeri ve televizyon programları arasındaki esrarengiz benzerlikler yeni değil...

BABA VANGA'NIN DA KEHANETİ TUTMUŞTU

Trump daha başkan olmadan 2000 yılında yayınlanan bu bölümde Simpsonlar dizisi, 15 yıl önce yaşanacak bu sahneyi en küçük ayrıntılar dahil adeta kehanet gibi öngörmüştü. Baba Vanga'nın da Trump hakkındaki kehaneti tutmuştu. Son yüzyılın en büyük kahini Bulgar Baba Vanga, Donald Trump'ın Başkan olacağını bilmişti. Bakın sonrası için neler demişti...

2019 İÇİN KEHANETLERİ DÜNYAYI SALLAYACAK

Gözleri görmeyen ünlü kahin Baba Vanga'nın 2019 yılına dair tahminleri ortaya çıktı. Baba Vanga'nın 2019 kehanetleri, dünyanın kelimenin tam manasıyla kaynayacağını gösteriyor.

BABA VANGA'NIN 2019 KEHANETLERİ

Gözleri görmeyen Bulgar kahin, yeni yılda mega tsunami bekliyor.

SON DAKİKA