GALERİ

Donald Trump Karlie Kloss ile akraba oluyor! Karlie Kloss kimdir?

ABD Başkanı olmasından daha çok skandallarıyla gündeme gelen Donald Trump ünlü mankan Karlie Kloss ile akraba oluyor. Trump'ın damadı Jared Kushner'in kardeşi Joshua Kushner, Karlie Kloss ile nişanlandı ve düğün hazırlıklarına başladı.

ABD Başkanı Donald Trump ünlü top model Karlie Kloss ile damadı sayesinde akraba oluyor.

Ünlü manken Kloss, altı senelik birlikteliğin ardından Trump'ın damadı Jared Kushner'in kardeşi Joshua Kushner ile nişanlandı.

People Dergisi'nin haberine göre Kloss, koyu Yahudi olmasıyla bilinen Kushner ile nişanlanmadan yaklaşık 1 ay kadar önce din değiştirerek Yahudiliğe geçiş yaptı.

33 yaşındaki Joshua Kushner, ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı Ivanka Trump ile evli olan Jared Kushner'in küçük kardeşi. Salı günü manşetlere düşen haberlere göre 25 yaşındaki manken Kloss ile Kushner geleneksel bir törenle Yahudi dinine uygun bir düğünle dünyaevine girecek.

Yahudi cemaatine yakın olmasıyla bilinen Şalom'un verdiği habere göre Karlie Kloss birlikteliğin başlangıcında Yahudiliğe geçmeye pek sıcak bakmasa da sonradan fikrini değiştirerek Yahudi olmayı kabul etti.

Joshua'nın abisi Jared'ın eşi ve aynı zamanda Trump'ın da kızı olan Ivanka da, 2009 yılındaki düğünü öncesi Yahudiliğe geçmişti. Ivanka Trump Yahudilik eğitimini New York'ta bulunan Ortodoks Haham Rav Haskel Lokkstein'den almıştı.

Karlie Kloss, Trump'ın başa geçtiği 2016 seçimleri öncesinde Hillary Clinton'ı desteklediğini açıklamıştı. Hatta Joshua Kushner ile birlikte Trump'ın başkan seçilmesinin ardından düzenlenen Kadınlar Yürüyüşü'ne de katılmıştı.

Bu sebeplerden dolayı Kushner ailesi tarafından verilecek olan Şabat yemeğinde herhangi bir politik kurala bağlı kalınmasının zor olacağı öngörülüyor.

Ünlü model evlilik haberini de instagram hesabı üzerinden yayınladığı mesajla duyurmuştu.

Kloss yayınladığı mesajda "Seni kelimelerle anlatılamayacak kadar çok seviyorum. Josh, sen benim en iyi arkadaşım ve ruh eşimsin. Birlikte sonsuza kadar bekleyemem, milyonlarca kez evet." demişti.

BİZE ULAŞIN