GALERİ

Prenses Meghan Markle'yi babası yine rezil etti

Sussex Düşesi Meghan Markle'ın düğüne katılmayan babası Thomas Markle dün sonunda sessizliğini bozmuştu. Ancak bu olay yeni bir skandala neden oldu.

Daha önce bir fotomuhabirle anlaşarak fotoğraflarını çektiren adam bu kişiden para almış ve bu tepkiye yol açmıştı. Baba Markle'nin dün verdiği ropörtajda ise benzer bir durum yaşandığı ortaya çıktı.

Düğünden sonra ilk kez damadı Prens Harry'le olan ilişkilerini konu alan ve neden düğüne katılmadığını açıklayan bir röportaj veren adam bu ropörtaj için 7 bin 500 sterlin para almış.

Günaydın Britanya programına katılan baba, Prens Charles hakkında, 'Çok yakışıklı görünüyordu. Kıskandım keşke ben de orada olsaydım ama Tanrıya şükür o oradaydı. Ona teşekkür ediyorum' dedi.

Kızının bebek sahibi olma hususunda çok umutsuz olduğunu belirten Baba Markle, çiftten yakın vadede bir bebek geleceği beklentisi içerisinde.

Düğünen üç gün önce Windsor'daki düğüne katılmadan vazgeçen Baba Markle, kızını gelinlik içinde görünce hıçkırıklara boğulduğunu ve düğüne sağlık problemlerinden ötürü katılamadığını söylemişti.

BİZE ULAŞIN