;
GALERİ

Son dakika: Enflasyonla mücadele kapsamında firmalardan indirim kararı! İşte isim isim indirim yapan markalar

Son dakika haberine göre, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın açıkladığı "Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı"na katılımlar sürüyor. Enflasyonla mücadele programı kapsamında birçok firma tarafından indirim seferberliği başladı. Program kapsamında ürün ve hizmetlerinde yıl sonuna kadar asgari yüzde 10 indirim yapmayı taahhüt eden firma sayısı 500'ü aştı. Bazı firmalar yüzde 10'luk indirime ilave indirim kararları da aldılar. Büyük marketlerden giyime, et ürünlerinden süte kadar bir çok şeyde indirim var. Peki indirim yapan markalar hangileri? İşte yanıtı...

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, eylül ayında yüzde 24.5'e ulaşan enflasyonla mücadele kapsamında asgari yüzde 10 indirim kampanyası başlattıklarını açıkladı. Enflasyonla Mücadele kapsamında başlatılan indirim kampanyasına dev firmalar katılıyor.

Enflasyonla mücadelenin takibi amacıyla açılan "enflasyonlamucadele.org.tr" internet sitesi üzerinden kampanyaya katıldığını ilan eden firma sayısı kısa sürede arttı. Aralarında perakende ticaretin önde gelen markalarının da bulunduğu çok sayıda firma, dernek, oda ve kurum açıklamalarıyla programa desteklerini ilan etti.

TÜRKİYE KENETLENDİ! DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR...

Bu kapsamda, THY, Pegasus, Koç, Sabancı, Boyner, Eczacıbaşı, Yıldız, Doğuş Enflasyonla Topyekun Mücadele , Enflasyonla Topyekun Mücadele, Enflasyonla Topyekun Mücadele , Enflasyonla Topyekun Mücadele , Enflasyonla Topyekun Mücadele , Enflasyonla Topyekun Mücadele , Enflasyonla Topyekun Mücadele , Enflasyonla Topyekun Mücadele , Enflasyonla Topyekun Mücadele , Enflasyonla Topyekun Mücadele , Enflasyonla Topyekun Mücadele Enflasyonla Topyekun Mücadele , Enflasyonla Topyekun Mücadele , Enflasyonla Topyekun Mücadele Enflasyonla Topyekun Mücadele , Enflasyonla Topyekun Mücadele , Enflasyonla Topyekun Mücadele , Enflasyonla Topyekun Mücadele , Enflasyonla Topyekun Mücadele ve Enflasyonla Topyekun Mücadele 'in de aralarında yer aldığı 500'den fazla kuruluş kampanyaya destek verdiğini açıkladı.

"enflasyonlamucadele.org.tr" internet sitesine kayıt yaptırmamasına rağmen pek çok oda, dernek, firma da açıklamalarıyla ürünlerinde indirim taahhüdünde bulundu.

İşte indirim yapan markalar...

BİZE ULAŞIN ; ; ;