GALERİ

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ile deniz keyfi! Önce yeni sürat teknesini bir koya çekti ardından...

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde eski eşi Şeyma Subaşı ile Bodrum'da akşam yemeği yerken görüntülenmişti. Ortaya çıkan görüntülerin ardından Acun Ilıcalı'yı, sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya'nın kıskandığı ancak ikili arasında Şeyma Subaşı nedeni ile ciddi bir sorun çıkmadığı ileri sürülmüştü. Bu iddiaların ardından Acun ve sevgilisi sürat teknesi ile deniz keyfine çıktı! Hız tutkusu ile bilinen 51 yaşındaki Acun Ilıcalı, sürat teknesi ile sevgilisini ve arkadaşlarını alarak önce bir koyda yüzdü ardından arkadaşlarını evinde misafir etti.

Acun Ilıcalı sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile görüntülendi. Bodrum'da eski eşleri Şeyma Subaşı ve Zeynep Yılmaz ile görüşen Acun Ilıcalı, yeni sevgilisi ile birlikte Çeşme'de yakalandı.

Geçtiğimiz günlerde yeni teknesiyle Fenerbahçeli Emre Belözoğlu'nu da alarak deniz turuna çıkan Ilıcalı, bu kez de sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ve arkadaşları ile birlikte denizin tadını çıkardı.

Hız tutkusuyla bilinen Ilıcalı, yeni teknesiyle sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ve dostlarını alarak deniz turuna çıktı. Ilıcalı, bir koyda denize girdikten sonra akşam üzeri bir mekana giderek yemek yedi.

Yemek sonrası Ilıcalı, misafirleri evinde ağırladı.

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde eski eşleri ile Bodrum'da akşam yemeği yemesi ile gündeme gelmişti.

Şeyma Subaşı ile akşam yemeğinde görüntülerinin internete sızması ile gözler Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Çağla Ayça Antunkaya'ya çevrilmişti. İddiaya göre eski eşler arasında gerçekleşen görüşme Çağla'yı bir hayli rahatsız etmişti. Ancak ikilinin ciddi bir tartışma içerisine girmeden bu krizi atlattıkları ileri sürülmüştü.

ÇAĞLA'YI RAHATSIZ ETMİŞ!
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Bodrum'da görüntülendi. Kızı Melisa ile Bodrum'a tatilde olan Şeyma Subaşı verdiği üstsüz pozla olay olmuştu. Şeyma Subaşı eski eşi Acun Ilıcalı ile de bir araya gelerek akşam yemeği yedi.

Haziran ayında seyahat kısıtlamalarının kalkmasıyla birlikte tatil sezonunu açan Şeyma Subaşı, kızı Melisa'yı da alarak İzmir'den Bodrum'a uçtu.

ACUN VE ŞEYMA BODRUM'DA!

Şeyma Subaşı'nın eski eşi Acun Ilıcalı da Bodrum'da tatil yapıyor. Subaşı sevgilisi Guido'nun ülkesine dönmesi sonrası ailesiyle daha çok vakit geçirmeye başladı. Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı geçtiğimiz akşam Gümüşlük'te yemek yerken görüntülendi.

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı, kızı Melisa ile koronavirüs nedeni ile uzun bir süre ayrı kalmıştı. Babası Acun Ilıcalı ile uzun bir süre Dominik'te kalan Melisa, Türkiye'ye döndüğü günden bu yana annesi Şeyma Subaşı'nın yanında...

SON DAKİKA