GALERİ

Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Hazal Mesudiyeli gözaltına alındı! İşte o anlar...

Ali Ağaoğlu'nun sevgilisi olarak tanınan Hazal Mesudiyeli, erkek arkadaşını bıçaklama suçundan gözaltına alındı. 28 yaşındaki Hazal Mesudiyeli, Muğla'nın Bodrum ilçesinde erkek arkadaşı Sedat Kumaş ile tartışmaya başladı. Tartışma uzayınca 3 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Sedat Kumaş'ı bıçaklayarak yaraladığı gerekçesi ile gözaltına alınan Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Hazal Mesudiyeli'nin o anları kameralara böyle yansıdı!

Ünlü iş insanı Ali Ağaoğlu'yla yaşadığı ilişkiyle adını duyuran Hazal Mesudiyeli, yeni bir skandalla gündeme geldi. Mesudiyeli, erkek arkadaşı Sedat Kumaş'ı bıçakladığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Ali Ağaoğlu'nun eski sevgilisi Hazal Mesudiyeli'nin, 3 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Sedat Kumaş'ı bıçakla yaraladığı iddia edildi.

Ortakent Mahallesi'nde bir taş evde erkek arkadaşı Sedat Kumaş ile akşam yemeği yiyen Hazal Mesudiyeli, gece geç saatlere kadar erkek arkadaşıyla otururken bir anda tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesiyle Mesudiyeli, iddiaya göre sevgilisi Kumaş'ı bacağından hafif şekilde bıçaklayarak yaraladı.

Mesudiyeli, öğlen saatlerinde adliyeye getirildi. Gazetecilerin 'neden bıçakladınız' sorusuna ise "Ben bir şey yapmadım" diyerek kendini savunan Mesudiyeli'nin, bıçakla yaralamak ve polise mukavemetten işlem gördüğü öğrenildi.

Mahkemeye çıkarılan Mesudiyeli adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken, Kumaş da tedavi gördükten 2 saat sonra taburcu edildi. İş insanı Cengiz Mesudiyeli'nin kızı Hazal Mesudiyeli, geçtiğimiz yıl annesini dövdüğü gerekçesiyle karakolluk olmuştu.

Birçok olaya karışan Mesudiyeli, geçtiğimiz haftalarda kapısını çaldığı komşusuna,"Çok sıkıştım, tuvaletinizi kullanabilir miyim?" diye sormuştu. "Hayır" yanıtını alan Mesudiyeli, dairenin önündeki paspasa çişini yapınca; ev sahibi şikayetçi olmuştu.

Savcılık soruşturma sonucunda, "Suç yok, zaruri ihtiyaç nedeniyle olmuş" demişti.

28 yaşındaki Hazal Mesudiyeli Ali Ağaoğlu'yla 2,5 yıl birlikte olduktan sonra adını geniş kitlelere duyurmayı başardı.

SON DAKİKA