GALERİ

Aslı Enver'den Kerem Tunçeri açıklaması! Caddebostan’daki Sabiha Hanım Korusu’nda gizli gizli buluşuyorlar mı?

Aslı Enver, Kerem Tunçeri'yi affetti iddialarına yanıt verdi. 'Aslı Enver Caddebostan'daki Sabiha Hanım Korusu'ndan aldığı evde kerem Tunçeri ile gizli gizli görüşüyor' iddiası magazin gündeminde yerini alırken, oyuncu Aslı Enver'den açıklama geldi. Aslı Enver, evinin adresinin açık açık verilmiş olmasına tepki gösterirken, Kerem Tunçeri ile aşk yaşadığı iddialarını da yalanladı.

Kerem Tunçeri'yi affettiği iddia edilen Aslı Enver, Caddebostan'daki Sabiha Hanım Korusu'ndaki evinde Kerem Tunçeri ile gizli gizli görüştüğü iddialarına son noktayı koyudu.

Ünlü oyuncu Aslı Enver, eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile yeni bir aşka yelken açmış, ikili ortak arkadaşlarının bir davetinde tanıştıktan sonra birliktelik yaşamaya başlamıştı.

Ancak, Tunçeri hakkında çıkan iddialardan sonra çiftin yolları ayrılmıştı. Bugün ortaya atılan bir iddiada Enver ve Tunçeri'nin barıştığı öne sürüldü. Çıkan haberler sonrasında Aslı Enver'den sert açıklama geldi.

Murat Boz ile bir dargın bir barışık ilişkisine nokta koyan Aslı Enver, eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile aşk yaşamaya başlamıştı.
İkili ortak arkadaşlarının düzenlediği bir partide tanışmış ve pandemi döneminde telefon üzerinden ilişkilerini yürütüyordu.

Aşk haberlerinden sonra sosyal medyada Kerem Tunçeri'ye ait olduğu iddia edilen bazı mesajlar ifşa edildi. Tunçeri'nin kendilerine attığı özel mesajları ifşa eden kadınlar "Karantinada kafayı yedi herhalde" yazdı. Bu gelişmeden sonra ünlü oyuncu, Tunçeri'den ayrılmıştı.

Tüm bu yaşananlardan sonra Enver ile Tunçeri'nin aralarındaki buzları erittiği iddia edildi. Çiftin gözlerden uzak bir şekilde ilişkilerini yürrüttüğü öne sürüldü.

Çıkan haberlerden sonra ise Aslı Enver suskunluğunu bozdu.

Enver bugün hakkında çıkan Kerem Tunçeri'yle barıştığı haberiyle ilgili bir açıklama yaptı. Haberin içeriğinin yalan olduğunu belirten Enver, "Esas sıkıntı kişisel verilerin koruma kanununa aykırı olarak açık adresimin ve evimin fotoğraflarının alenen paylaşılmış olmasıdır. Hedef gösterircesine adresimi evimin fotoğraflarıyla birlikte manşet yaparak güvenliğimi tehlikeye atmak ne tür bir şiddettir? Maalesef bu haberle birlikte sınır aşılmış oldu. Kanuni haklarımı aramak için tüm işlemleri başlattığımı bildiririm" dedi.

NELER YAŞANMIŞTI?

Kerem Tunçeri, bir süre önce Enver ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ortak bir arkadaşlarının davetinde tanışan ikili, ilişkilerinin duyulmasını istemiyorken aşkları basına yansımıştı.

Daha sonra Tunçeri'ye ait olduğu iddia edilen bazı konuşmalar arka arkaya ifşa edilmiş ve Aslı, Kerem'i tek kalemde silmişti.

SON DAKİKA