GALERİ

Barış Murat Yağcı açıkladı! Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşıyor mu?

Survivor 2020 yarışmacıları Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın samimi halleri magazin gündeminde aşk iddialarını da beraberinde getirdi. Sık sık birlikte görüntülenen, yarışmadan sonra da ayrılmayan hatta daha da yakınlaşan Nisa ve Barış Murat Yağcı sevgili mi? Aşk yaşadıkları iddia edilen ikiliden sessizliğini bozan ilk isim Barış Murat Yağcı oldu.

Survivor 2020 yaroşmacıları Barış ve Nisa arasında aşk var mı yok mu? Yılan hikayesine dönen olayda son noktayı Barış Murat Yağcı koydu.

Survivor boyunca yakın arkadaş olan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın, yarışma sonrası birbirinden ayrılmamış ve samimi şekilde görüntülenmeleri aşk yaşadıkları haberlerini gündeme getirmişti.

Çıkan haberlerin ardından sessizliğini bozan ilk isim Barış Murat Yağcı oldu.

Tamamen iş odaklı olduğunu vurgulayan 29 yaşındaki oyuncu, aşk haberlerini kesin bir dille yalanladı.

Menajerinin sert olduğunu söyleyen Barış Murat Yağcı, "Biriyle görüntülenme işi tamamen kişinin kendi tercihi. Adının önünde 'birinin eski sevgilisi' takısının konulmasını istemem. Benim hiçbir zaman böyle bir beklentim olmadı" dedi.

Survivor Barış, "Biriyle görüntülenemiyorsam sevgilim yok demektir. Başımda böyle bir menajer olduktan sonra ilişki yaşamamın şansı yok. Böyle bir şeyin PR'a dökülmesi kadar mantıksız bir yaklaşım olamaz. Şu an iş odaklı olduğum için zaten bir kız arkadaşım yok. Olursa zamanla o da ortaya çıkar" şeklinde konuştu.

Barış Murat Yağcı, "Survivor'a bir daha gider misiniz?" sorusuna, "All Star bu sene olmayacak. Seneye Acun abiyle (Ilıcalı) konuşuruz. Olmayacak diye bir şey yok. Acun abinin ikna kabiliyeti çok yüksek, bir lafıyla birçok şey değişir. Her şeyin tadında olması güzel. İkinciye gittiğimizde aynı heyecan olamayabilir. Her şey bir kereye mahsus, deneme amaçlı güzel" ifadelerini kullandı.

Yakışıklı oyuncu, "DM (direkt mesaj) kutuna günde kaç tane mesaj geliyor? sorusuna, "Şu an 91 tane mesaj var. Her gün 'sayfayı temizle' yapıyorum, yeniden artı 99 oluyor. Kötü niyetli olanlar da var, ama gerçekten ihtiyacı olanlara ulaşıyoruz. Birçok kişiye güzel yardımlarda bulunduk" yanıtını verdi.

SON DAKİKA