GALERİ

Bensu Soral ile Hakan Baş çifti Marmaris'te görüntülendi! Plajda yaşanan gergin anlar kameralara böyle yansıdı

Bensu Soral ile Hakan Baş, geçtiğimiz ay boşanma iddiasıyla magazin gündemine bomba gibi düştü. Güzel oyuncu Bensu Soral ile Hakan Baş'ın arasında çıkan kıskançlık krizi nedeniyle evliliğin uzun sürmeyeceği de bir başka iddialar arasında yer aldı. Ancak ünlü çift, tatil için gittikleri Marmaris Bozburun'da görüntülendi. Plajda yaşanan gergin anlar kameralara böyle yansıdı...

Bensu Soral ile Hakan Baş, Marmaris Bozburun'da bir otelde görüntülendi. Geçtiğimiz ay boşanacakları iddia edilen ünlü çift, uzun bir süredir birlikte tatilin keyfini çıkartıyor.

Haberciler Bozburun'da görüntülenen Bensu Soral ile Hakan Baş çiftinin fotoğraflarını çekmek istedi. Bu sırada personel ile muhabirler tartıştı.

Otelin müşterilerini zodyakla taşıyan iki görevli ise harekete geçti.

Habercilerin bulunduğu bota karşı tehlikeli manevralar yaparak çekim yapılmasına engel olmaya çalıştılar.

Bensu Soral ile eşi Hakan Baş ise bu sırada güldü.

Muhabirleri uzaklaştıran zodyak uzun süre çevreyi 'başka muhabir var mı?' diye de kontrol etti.

Bir süredir boşanacakları yönünde çıkan haberlerle magazin gündeminde yer edinen Bensu Soral ile Hakan Baş çiftinin nasıl tanıştıkları merak konusu oldu. İşte başta Bensu Soral ile Hakan Baş olmak üzere ünlülerin tanışma hikayeleri...

NESLİŞAH ALKOÇLAR VE ENGİN ALTAN DÜZYATAN

Neslişah Alkoçlar soğuk davrandığı için Engin Altan'ın dikkatini çekmiş tanıştıkları davette.

Fakat Neslişah, arkadaşına "Ben bu adamla evleneceğim" demiş.

Aradan geçen 1 aylık sürenin ardından davette satın alınan ürün sebebiyle yeniden iletişime geçmişler, 2 aylık mesajlaşmanın ardından da sevgili olmuşlar!

BİZE ULAŞIN