GALERİ

Birce Akalay romantik sevgilisiyle evleniyor mu? İki kez evlenen 36 yaşındaki Birce Akalay'dan net yanıt...

Daha önce Murat Ünalmış ve Sarp Levendoğlu ile evlenen oyuncu Birce Akalay, Arnavutköy'de bir mekan çıkışı görüntülendi. 36 yaşındaki Akalay sokak ortasında konuşmak istemediğini söylediği muhabirlerin "Tek soru istiyoruz, evlenmek istiyor musunuz?" sorusuna verdiği net yanıt ile dikkat çekti. İşte daha önce başından iki evlilik geçen başarılı oyuncu Birce Akalay'ın sevgilisi ve evlilik yanıtı...

Birce Akalay üçüncü kez nikah masasına oturur mu? 2011-2012 yılları arasında Murat Ünalmış ile evli olan ve ikinci evliliğini de 2014-2017 yıllar arasında Sarp Levendoğlu ile gerçekleştiren Birce Akalay, boşandıktan sonra 3 yıl boyunca aradığı aşkı balet Can Tunalı'da bulmuştu.

Can Tunalı ile 3 yıllık ilişkisine son verdikten sonra şubat ayında Fasih Saylan ile yeni bir aşka yelken açan Birce Akalay, önceki gün Arnavutköy'de bir mekan çıkışı görüntülendi.

Arnavutköy'de görüntülenen oyuncu Birce Akalay, "Arkadaşlar sokak ortasında konuşmak istemiyorum" dedi.

ÜÇÜNCÜ EVLİLİK YOK!

Muhabirlerin, "Tek soru istiyoruz, evlenmek istiyor musunuz?" sorusuna Akalay tek kelimeyle, "Hayır" yanıtını verdikten sonra evinin yolunu tuttu. Peki, Birce Akalay'ın sevgilisi Fasih Saylan kimdir? İşte ünlülerin eşleri ve sevgilileri...

NURİ ALÇO VE EŞİ BURCU SEZGİNOĞLU

AYNI ZAMANDA MENAJERİ

Alço'nun 33 yaş küçük eşi, aynı zamanda menajerliğini de üstleniyor.

EZGİ MOLA VE SEVGİLİSİ MUSTAFA AKSAKALLI
Oyuncu Ezgi Mola, ilk bölümü yayınlanan 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' adlı programa bir röportaj verdi. Demet Akalın'ın sorularını yanıtlayan Mola, üğün için yer baktıkları iddia edilen Ezgi Mola ve sevgilisi Mustafa Aksakallı ile evlenme düşünceleri olduğunu ancak henüz yer kararlaştırma aşamasını geçmediklerini söyledi.

SON DAKİKA