GALERİ

Bülent Ersoy'un gençlik halleri görenleri şaşırttı!

Yıllar öncesine gitmeye hazır mısınız? Ünlülerin tozlu raflarını sizler için üfledik. Altından çıkan eski görüntülere çok şaşıracaksınız...

Özellikle Bülent Ersoy'un görünümüyle öne çıktığı arşivde bakın başka hangi ünlüler yer alıyor...

YILLAR ÖNCE BÜLENT ERSOY

Bülent Ersoy'un yılllar önce çekilmiş ve hiç yayınlanmamış fotoğrafları ortaya çıktı.


80'li yıllarda havalimanında hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaşan ünlü şarkıcı çok sayıda hatıra fotoğrafı çektirmiş.

Ersoy''un yıllar sonra ortaya çıkan bu fotoğrafları sosyal medyada büyük ilgi gördü.

KEMAL SUNAL

Sunal, sosyal medyada geçmiş anıların yeniden paylaşıldığı perşembe gününü kızı Ezo'nun doğumundan üç ay önce çekilen bir aile pozuna ayırdı. Gül Sunal, eşi Kemal Sunal ve oğlu Ali Sunal ile çekilen fotoğrafı " Bu fotoğrafın çekildiği günden 3 ay sonra Ezo'nun aramıza katılmasıyla dört kişi olduk" notuyla paylaştı. Sunal'ın bu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda beğeni ve yorum geldi.

Özellikle bu pozda Kemal Sunal'ın oğluna yönelttiği sevgi dolu bakışlarına, Gül Sunal'ın takipçilerinden "Bir babanın oğluna bakışı" şeklinde yorumlar geldi.

Kemal Sunal ile Gül Sunal, 1974 yılında evlendi. Çiftin Ali adında bir oğlu ve Ezo adında bir kızı bulunuyor.

ENDER ALKOÇLAR

Ender Alkoçlar yıllar öncesine ait bu fotoğrafı "Eski günler... Gençlik günleri..." notu ile Instagram'da paylaştı...

FİLİZ AKIN

Türk sinemasının ünlü ismi Filiz Akın, sosyal medya hesabından yıllar önce çekilmiş bir fotoğraf paylaşıp, takipçilerine "Bu resimdeki seneler önce"Geçmiş Bahar Mimozaları" dizisinde oğlumu oynayan gözlüklü yakışıklıyı tanıdınız mı" diye sordu...

BİZE ULAŞIN