Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen'in öpücüklü pozu sosyal medyayı salladı! Ünlü çifti bir de böyle görün...

Güzelliğiyle magazin gündeminden düşmeyen Fahriye Evcen Instagram'dan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Son olarak makyajsız fotoğrafıyla sevenlerinin karşısına çıkan güzel oyuncu Fahriye Evcen'in her paylaşımı yorum ve beğeni yağmuruna tutuluyor. Aracın içinde eşi Burak Özçivit ile çekildiği fotoğrafta 'öpücük' gönderen Fahriye Evcen, güzelliğiyle bir kez daha adından söz ettirdi. Yer aldığı her projede yeteneğini konuşturan Fahriye Evcen, ilk oyunculuk deneyimini 2005 yılında gerekleştirdi. O zamanlar henüz 19 yaşında olan Evcen'in değişimi ise sosyal medya gündeminde...

Burak Özçivit'in eşi Fahriye Evcen'in öpücüklü pozu sosyal medyayı salladı! 2017 yılında kendisi gibi oyuncu olan Burak Özçivit ile dünyaevine giren Fahriye Evcen, Instagram paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Güzelliğiyle herkesi kendisine hayran bırakan Evcen, son olarak makyajsız fotoğrafıyla takipçilerinin karşısına çıktı.

Geçtiğimiz günlerde eşi Burak Özçivit ile aracın içinde çekildiği bu fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sunan Fahriye Evcen'in eski hali yeniden sosyal medya gündeminde yerini aldı.

İşte Fahriye Evcen ve Burak Özçivit başta olmak üzere ünlülerin yıllar içindeki değişimleri...

FERDA ANIL YARKIN

SON DAKİKA