GALERİ

Catherine Zeta Jones ve Michael Douglas İstanbul'da! Balık yemeğe gitmişti

Hollywood'un ünlü çifti Michael Douglas ve Catherine Zeta Jones, iki çocukları Dylan ve Carys ile İstanbul'a geldi. Bebek'te bir balıkçıda yemek yiyen aile daha sonra lüks bir tekneye binerek Boğaz'a açıldı. Douglas, ailesiyle yemek yediği restoranın denize açılan kapısından tekneye böyle geçti.

Hollywood'un ünlü çifti Michael Douglas ve Catherine Zeta Jones, iki çocukları Dylan ve Carys ile İstanbul'a geldi.

Bebek'te bir balıkçıda yemek yiyen aile daha sonra lüks bir tekneye binerek Boğaz'a açıldı.

Bebek'te bir balıkçıda yemek yiyen aile daha sonra lüks bir tekneye binerek Boğaz'a açıldı. Douglas, ailesiyle yemek yediği restoranın denize açılan kapısından tekneye böyle geçti.

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızları Michael Douglas - Catherine Zeta-Jones çiftinin İstanbul turu devam ediyor. Ünlü çift, yatla Boğaz gezintisi yaptı.

Evliliklerinin 20'nci yılını kutlamak için çıktıkları dünya turu kapsamında çocuklarıyla birlikte dün İstanbul'a gelen Michael Douglas - Catherine Zeta-Jones, bu sabah şehirde gezintiye çıktılar.

İlk olarak Balat'a giden ve buradaki tarihi yapıları inceleyen çift daha sonra bir şekerciyi ziyaret etti. Catherine Zeta-Jones'un, babasının eskiden şekercilik yapması nedeniyle Balat'taki şekerciyi görmek istediği öğrenildi.

Balat'taki gezilerinin ardından Bebek'teki ünlü balıkçıya geçen Douglas çifti, yemeğin ardından bir yatla Boğaz turuna çıktı.

Catherine Zeta Jones ve Michael Douglas, günlük rahat kıyafetleri içinde İstanbul'u gezdi.

Hollywood yıldızları Catherine Zeta-Jones ve Michael Douglas, evliliklerinin 20'nci yılını dünya turu yaparak kutluyor. Önce Afrika'yı gezen çift, dün çocuklarıyla beraber İstanbul'a geldi. İki oyuncu, 8 Ocak'a kadar şehrin tarihi ve turistik yerlerini keşfedecek.

Babası geçmişte şekercilik yapan Catherine Zeta-Jones Balat'ta bir şekerci dükkanını da ziyaret etti.

Douglas ve Zeta Jones'un iki çocuğu 19 yaşındaki Dylan ve 16 yaşındaki Carys, daha önce bir rehber eşliğinde Sultanahmet'i gezdi.

SON DAKİKA