;
GALERİ

Çetin Çiftçioğlu: Hayat bana acımasız bir şaka yaptı... Bir döneme damga vuran yıldızlar şu anda ne yapıyor?

'Şakacı' lakabıyla tanınan bir zamanların TV yıldızı Çetin Çiftçioğlu, televizyondan nasıl koptuğunu anlattı. Yıllar önce yaptığı şakalarla adından söz ettiren Çetin Çiftçioğlu, "Bu acımasız şaka bitsin artık. Belediyeden yardım istemiyorum ki, mesleğimi yapmak, güldürmek istiyorum" dedi. İşte bir dönemin yıldızlarının şu anki halleri...

'Şakacı' Çetin Çiftçioğlu, "Şakacı misyonum henüz bitmedi ama 10 yıldır iş bulamıyorum. Eğer bu, hayatın bana yaptığı bir şakaysa epey uzun sürdü" dedi.

"BEN ŞAKA YAPIYORUM MİLLET GERÇEK SANIYOR"

Şakacı olarak tanınan Çetin Çiftçioğlu, ekrandan uzak olduğu dönemde 'Ben Şaka Yapıyorum Millet Gerçek Sanıyor' adlı bir kitap yazdı.

Çiftçioğlu, televizyondan kopuşunu bu sözlerle anlattı:

"Hayat bana acımasız bir şaka yaptı. 10 yıldır işsizim. Halkın gündemindeyim ama ekranda değilim."

"Sayın Cumhurbaşkanı ile karşılaştık, 'Görmüyorum seni' dedi. 'İşsizim' dedim, inanmadı. Kitap yazdım 3 bin tane basıldı, bin tane satıldı. Param olsa hepsini alıp piyasadan kaldırmak isterdim."

BİR DÖNEME DAMGA VURAN YILDIZLAR BAKIN ŞİMDİLERDE NE YAPIYOR?

Robert Widmark (Alberto Dell'Acqua), Türk seyircinin bildiği isimle P.. Rıza. İki yıl kaldığı Türkiye'de 2 yıl kalıp, sadece bir kaç filmde oynayan Widmark, bu kısa sürede Türk izleyicisinin sevgilisi hale geldi.

Filmlerde oynadığı "üçkağıtçı", "fırlama" gibi rolleri, seyricinin ona sempati ile bakmasına yol açtı.

1937 doğumlu olan Widmark, kariyerine 1964'te başlamış.

BİZE ULAŞIN ; ; ;