GALERİ

Fenerbahçeli Volkan Demirel'in evlilik taktiği! Zeynep Sever Demirel anlattı: Görüşmek istemedim...

Volkan Demirel'in eşi Zeynep Sever Demirel, tanıştma hikayelerini anlattı. 2009 Belçika Güzeli Zeynep Sever Demirel "Beni gördü, telefon numaramı istedi. Tabii 'futbolcu' denince orada geri adım attım." dedi. Sosyal medya paylaşımları ile sık sık gündeme gelen Zeynep Sever Demirel ile Volkan Demirel evliliğinde 10 yılı devirdi. Çiftin 3 kızı var...

Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel ile tanışma hikayesini anlattı. İşte ünlülerin eşleriyle tanışma hikayeleri...

VOLKAN DEMİREL VE EŞİNİN TANIŞMA HİKAYESİ

Zeynep Sever Demirel eşi Volkan Demirel ile tanışma hikayesini ilk kez anlattı. Moda ve Sosyete programına konuk olan Demirel çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Eşi ile nasıl tanıştığından da bahseden Demirel şunları söyledi;

"2009 yılında Belçika Güzeli seçildim. Ardından Kainat ve Dünya Güzellik yarışmalarına katıldım. Aslında Türkiye doğumluyum. Bu yüzden Türkçem daha iyi. 12 yaşımda ailem ile birlikte Belçika'ya taşındık, evlenene kadar da Belçika'da kaldık. Belçika vatandaşlığımız var, ailem orada yaşıyor."

"Türkiye'ye gelme olayım tam bir romantizm. Evlendim ve Türkiye'ye taşındım. (gülüyor) Benim ablam Türkiye'de yaşıyor, biz de yaz ayları tatile Türkiye'ye geliyoruz. Lise öğrencisiyim o zamanlar… İstanbul'a geldiğim bir yaz arkadaşımızın doğum günü vardı tesadüf eseri Volkan da aynı mekanda ve çocuğu tanıyor. Beni gördü, telefon numaramı istedi. Tabii 'futbolcu' denince orda geri adım attım."

"Ben Volkan'ı tanıyordum, bildiğim bir isimdi o yüzden istemedim. O zamanlar Facebook popülerdi oradan ekledi, MSN'den ekledi. Ben hala direniyorum falan… Taktik-maktik yok futbolcu olması gerçekten korkutuyor çünkü… Biraz zaman geçti, konuşmaya başladık. Ben bir sene sonra Türkiye'ye geldim, görüştük Volkan kendini bana kanıtladı. Bu şekilde başladı ilişkimiz. Şimdi 10 yılı geride bıraktık."

CANER ERKİN VE ŞÜKRAN OVALI

Caner Erkin neredeyse bir yıldır Şükran Ovalı'yı yakın takipteymiş. Sosyal medyadan da takip ederek birçok fotoğrafını beğenmekle kalmayıp gittiği yerlerde de karşısına çıkıyormuş.

Kendine yüz vermeyen Ovalı'nın peşinden çok koşmuş olacak ki, sonunda evliliğe ikna edebilmiş.

KENAN İMİRZALIOĞLU VE SİNEM KOBAL

Bu güzel çiftin birlikteliğine sebep olan isim ise Bergüzar Korel'di. Korel, yılbaşı partisi veriyordu. Hem Kobal hem de İmirzalıoğlu, o partinin davetlisiydi. Çift ilk kez o partide tanıştı.

İkili arasında başlayan elektriklenme kısa sürede büyük bir aşka dönüştü. Aşk ise kısa süre sonra evliliği getirdi.

YASEMİN ERGENE (ÖZİLHAN) VE İZZET ÖZİLHAN

Yasemin Ergene (Özilhan) Eşinizin sizi televizyonda görüp beğendiği doğru mu?" sorusuna samimi bir yanıt verdi: İzzet kanallar arasında zap yaparken başrolünü oynadığım 'Aşk Oyunu' adlı diziye denk gelmiş.Beni görüp beğenmiş. Ama ulaşamamış. Çünkü dizi ertesi günü yayından kalktı.Sonra 'Doktorlar'da oynarken tanıştık.

SON DAKİKA